XMTurboCT schreef:Hey Frank,
Mooie foto’s!
Groet, Arjan
He Arjen, We leggen de lat steeds een stukkie hoger
Ik zal er binnenkort ook weer eens met de XM op uit gaan want ik heb nog een mooie parkeergarage op het oog. Eigenlijk moeten we eens afspreken met meerdere citroens en fotografen op zo’n bijzondere lokatie.
F
Totaal Aantal Posts: 865
Geregistreerd: 26-03-2005
- CX 25 GTi Turbo 2
- CX 2400i Prestige
Croisette 25 RD schreef:XMTurboCT schreef:Hey Frank,
Mooie foto’s!
Groet, Arjan
He Arjen, We leggen de lat steeds een stukkie hoger
![]()
Ik zal er binnenkort ook weer eens met de XM op uit gaan want ik heb nog een mooie parkeergarage op het oog. Eigenlijk moeten we eens afspreken met meerdere citroens en fotografen op zo’n bijzondere lokatie.F
ik stel mijn cx belangeloos ter beschikking
eerst een visa 11RE, nu een cx 25 gti turbo2 en een 2400 prestige - magnifiek zweven
zie ook: http://www.flickr.com/photos/11523694@N05/
Maar nu heb ik ze moet ze alleen nog wit spuiten
xm’metje schreef:ik moet er zelf ook nog een beetje aan wennen en ik weet dat heel veel van jullie het spuuglelijk vinden maar ik vind het wel wat hebben
![]()
zie hier ronde oogjes in mijn cx
nou ben ik alleen nog op zoek naar blinkers ( die aan de binnenkant ) waar H4 in past om hier ook het gele licht in te doen.. iemand een tip?
Groet Roy
:cevr
[mod] photobucket, ff links van gemaakt [/mod]
Totaal Aantal Posts: 4
Geregistreerd: 09-02-2010
- CX CXA 25 GTi Turbo 2
- Xantia 1.8I X E2



