Stuurbekrachtiging is echt heel erg persoonlijk. Ik heb zat BX’en met stuurbekrachtiging gehad, maar prefereer toch echt de BX’en zónder. Het stuurt veel directer en fijner, naar mijn bescheiden mening. En denk er ook eens aan hoeveel procent van de tijd dat je achter het stuur zit, aan het inparkeren bent en de stuurbekrachtiging nodig zou hebben.
Ami 8 Club (1970)
ex: 2CV (‘79) | Dyane (‘81) | GS (‘79) | AX (‘95) | 17 x BX






















Totaal aantal Berichten: 3385
Geregistreerd: 13-09-2004
- C5 Break 2.0-16V


























Totaal aantal Berichten: 7072
Geregistreerd: 21-04-2005
- BX Sport MK2
- AX GT chic
ik zou zeggen, het is in de buurt dus ga is kijken
Bx, its not just a car! its a lifestyle!!!!






















Totaal aantal Berichten: 3385
Geregistreerd: 13-09-2004
- C5 Break 2.0-16V






Totaal aantal Berichten: 582
Geregistreerd: 19-05-2006
- CX 2500 turbodiesel limousine
- 2CV AZU
- 2CV AK 400
- Berlingo 1900 D
ow die ziet er wel mooi uit
ik heb hem vluchtig bekeken
duckserivce of te wel jeroen is namelijk ook wat een bx garage!
super goede service
ik kom er regelmatig!
azu 1973
ami 6 1965
ami 6 1968
2cv azam 1963
Cx 20re
berlingo
dyane4





Totaal aantal Berichten: 425
Geregistreerd: 13-12-2005
- GS/GSA X3
- Overig Mercedes benz E220CDI Kombi Avantgarde
GWHENDRIKS2 schreef:Wat van BX zoek je eigenlijk?
Edit: alleen je hebt 2 motor varianten van de 1,4, namelijk de 150 A en 150C. Volgens mij heeft alleen de motor type 150 C een ketting?
Je hebt nog wel meer varianten o.a. 150J, die heeft ook een dirtibutieketting. Voor zover ik weet hebben alle 150 types dat…
Met vriendelijke groet,
Mattijs http://www.citroen-gs.nl






















Totaal aantal Berichten: 3865
Geregistreerd: 08-05-2006
- BX 16V MK2
- C4 (2004-heden) Cactus BlueHDi 100 Shine L.E.
Die bij Duckservice staat er zo te zien netjes bij.






















Totaal aantal Berichten: 3385
Geregistreerd: 13-09-2004
- C5 Break 2.0-16V
Na heel lang wikken en wegen. ( ik heb her en der meerdere BX-en aangeboden gekregen en daar heb ik serieus over nagedacht) Ben ik vandaag geslaagd. Het is een Groene 19 TZI geworden met een schuifdak af fabriek.
Hij heeft wel een beste sloot kilometer gereden, maar hij is van een Citroen verkoper geweest en is technisch nog best goed. Tuurlijk moet er nog wel wat aan gebeuren, want hij was zeker niet duur.
De vering is goed. Leidingen onder de auto zijn goed. Octopus zag er nog prima uit. Distributieriem was nog goed. Hij staat rondom nog op goede michelins en de ADALS zijn ook nog goed. Maar het belangrijkste is dat hij goed rijdt. Hij spoort, remt en stuurt goed.
Verder nog een lange APK tot april 2010
schuifdak werkt en lekt niet. Hij gaat alleen niet vanzelf in de dichtstand
wat moet er dan nog aangebeuren
Er zit een gat in de kofferbak(uitlaat ophanging was nog goed en tegen roest behandeld)
recherachter raam gaat niet meer goed terug
hoedenplank moet weer vastgezet worden.
Je moet niet te snel van de 3 naar de 4 willen(dan kraak hij wat)
bandenbalanseren
radio inbouwen
wat stoorstript vast zetten
rammels wegwerken
lampjes dashbord vervangen
Er zullen ongetwijfeld nog wel wat dingen zijn maar het rijden was gewoon goed. Ik moet zeggen het is wel weer erg leuk om weer een BX te rijden. Ik ben erg blij met mijn nieuwe aankoop, zeker gezien de prijs.

























Totaal aantal Berichten: 6203
Geregistreerd: 23-03-2007
- C1 1.0 Collection
- Overig Toyota Auris Hybrid Touring Sports
Ik wens je er veel geluk mee. Zo te lezen niet het allerbeste exemplaar, maar er is vast nog wel wat van te maken
En natuurlijk willen wij foto’s!!!
























Totaal aantal Berichten: 5511
Geregistreerd: 01-07-2007
- Xantia 1,9D
- 2CV 6 Charleston
Proficiat en veel zweef plezier..
Citroën das très bien!!!
Citroën schaalmodellen Wat is jouw verhaal achter de interesse in Citroën?




























Totaal aantal Berichten: 9071
Geregistreerd: 05-04-2007
- Xantia 1.8i SX
- BX 16 TZI
- Xantia 2.0i SX Automatic
Haha, ik zag deze groene BX 19 TZI gisteren op marktplaats staan! Maar forum was down, dus moest wachten. Ik kon hem vandaag aan het eind van de middag al niet meer vinden, nu snap ik waarom.
Gefeliciteerd met je aankoop!
Mijn Citroen foto’s & gespotte Citroen’s & miniaturen etc. Facebook
____________
Renault Avantime 2.0T 2003 blauw
Renault Espace 2000 TSE 1986 groen
Renault Espace 2000 GTS 1987 grijs
BX 16 TZI 1991 wit
Xantia 2.0i SX Automatic 1993 blauw
Xantia 1.8i SX 1993 blauw
Ex: Verschillende BXen (1.4, 1.6, GTi), Xantia’s (1.8, 2.0), XM 2.0i Ambiance.
“Als je wat met die bollen krijgt, nou, dan weet je het wel.”
XBXG schreef:Stuurbekrachtiging is echt heel erg persoonlijk. Ik heb zat BX’en met stuurbekrachtiging gehad, maar prefereer toch echt de BX’en zónder. Het stuurt veel directer en fijner, naar mijn bescheiden mening. En denk er ook eens aan hoeveel procent van de tijd dat je achter het stuur zit, aan het inparkeren bent en de stuurbekrachtiging nodig zou hebben.
XBXG, excuseer mij dat ik dit op deze manier doe, maar anders is niet mogelijk. XBXG: jouw inbox is vol wordt gemeld als ik jou wil pb-en!
bvd!






















Totaal aantal Berichten: 3680
Geregistreerd: 24-08-2006
- C5 2.0 16v HDi Break
Inderdaad gefeliciteerd! Het enige wat mij niet zo lollig lijkt is die bak, die zal echt opengemaakt of vervangen moeten worden.
Eveneens ben ik tevens ook.






















Totaal aantal Berichten: 3385
Geregistreerd: 13-09-2004
- C5 Break 2.0-16V
Klopt een betere BX is wel te koop natuurlijk maar dan zit je met een andere prijs. Het schuifdak deed het hem wel een beetje voor mij. Daar heb ik een zwak voor. De dingen die er aan mankeren zijn wel te overzien en hij rijdt er wel door. De bak is een kwestie van niet te snel schakelen en hij geeft geen krinp. tzt zal hij wel vervangen worden.






















Totaal aantal Berichten: 3385
Geregistreerd: 13-09-2004
- C5 Break 2.0-16V
Ik zag dat er een aantal reactie’s missen. Komt van de Forum storing. Ik heb in Abbenes een nieuwe uitlaat laten monteren. Voorraadbol is gevuld en de hoogte regelaren zijn schoongemaakt. Hij remt nu een stuk beter en de HD pomp slaat niet altijd meer aan. Hoewel hij nog wel vaak aanslaat, dit zal wel een HD pomp kwestie zijn. Verder rijd hij nog prima (klop klop even afkloppen). Ik heb ook foto’s maar die kan ik op mijn werk niet toevoegen. Ik weet de URL niet uit mijn hoofd.
Verder hebben ze in Abbenes olie en filter vervangen, hij verbruikt wat olie en nu weet ik zeker wat er in zit.
Ik heb nog een vraag. Mijn schuifdak gaat vanuit de open stand niet terug in de dicht stand. Je moet nu de knop loslaten als je denkt dat hij dicht zit. Soms is het wel even zoeken. Weet iemand hoe je dat op kan lossen?