Vandaag heb ik mijn benzinemeter gerepareerd welke zo nu en dan spontaan uitviel. Uit een andere kilometerteller heb ik een meter gehaald en geplaatst in mijn kilometerteller. Daarvoor even de contacten ingespoten met contactspray.
Ik spoot daarbij wat te enthousiast over de teller en veegde dat toen even weg. Een verbluffend schone kilomterteller was het resultaat. Op de keukenrol die ik gebruikte zat veel zwarte drek. Toen maar ff de hele teller ondergespoten en schoongemaakt. Het resultaat, de teller als nieuw! Toen de andere kunststof onderdelen van mijn dashboard onder gespoten en schoongemaakt. Ook hier wat het resultaat verbluffend.
Dus, de tip: Reinig je dashboard met contactspray. Het tast de kunststof niet aan en laat ook geen vette laag achter zoals cockpitspray. Bij mij ging het erg goed. Contactspray verwijderd vuil, vet en corrosie.
Citroentechniek is magnifiek!






















Totaal aantal Berichten: 3422
Geregistreerd: 12-01-2008
- ID/DS DS 21 IE Pallas BVH
Contactspray lijkt erg op (was)benzine, dat ruik je ook. En wasbenzine reinigt inderdaad voortreffelijk.
Volg je hart, gebruik je hoofd.