Geachte heeren ik heb een probleempje met mijn auto.
Als ik met mijn snoek over de snelweg rijd is er niks aan de hand. Maar over een klinkerweg rammelt de auto aan de linkervoorkant. Nu bleek dat het hulpstuurhuis heel veel spelling had. Daar heb ik nu net een andere ingesleuteld. Verder heb ik de remschijven en remblokken en handremblokken vervangen. Maar nu blijkt ook het tripod huis waar de steekas op de remschijf zit beschadigd te zijn.
In elk van de drie groeven waar de lagerkogel in kan schuifen. Zit aan de zijde van het opterekken een putje. En daar terplaatse is het metaal ook iets blauw verkleurd. Ik denk dat de tripod in de as een keertje te heet is geworden op een of andere manier. Nu wil ik dus dit tripod huis ook gaan vervangen. Maar ik vraag me dan af of je dan ook dezelfde kogels kan gebruiken of is het beter een hele set te kopen.
groet patri












































Totaal aantal Berichten: 25738
Geregistreerd: 31-07-2003
- Ami 6
- SM 2.7 i.e.
Het is altijd beter een set te nemen. Alleen een originele set vinden wordt moeilijk. Een goede tripoide met bestaande kogels is al een enorme verbetereing. Verder kan je links en rechts omwisselen. dan ben je r ook vanaf.
Zelfbenoemd Citroën Specialist!
Main Entry: bo·gart
Pronunciation: ‘bO-“gärt
Function: verb
1 : BULLY, INTIMIDATE.
2 : to use or consume without sharing. <don’t bogart that joint, pass it over>
Hi Bogaard
Bedankt voor je tip. Ik ga van de week maar bezig om de tripod huizen te verwissellen.Daar had ik nog niet aan gedacht.Weet je misschien ook teovalig wat het aan haal moment is waarmee de remschijf/ tripohuis vast zit op de versnelingsbak.