



Totaal aantal Berichten: 345
Geregistreerd: 21-08-2013
- ID/DS DS 23 IE Pallas BVH
@traction7c, jij hebt het over de openingspost, dat was en 2009, inmiddels gaat het over de DS die in de laatste La Bombe staat (DM-58-33)
Ik heb weleens een LHM sproeilek op het uitlaatspruitstuk gehad op de A4 richting Amsterdam. Echt schrikken toen ik in de achteruitkijkspiegel keek en zag dat ik een rookgordijn van drie banen breed aan het leggen was. Geen brand echter, al leek het er qua hoeveelheid rook wel op. Ik wil niet zeggen dat het niet kan ontbranden maar heel eenvoudig brandbaar is de LHM niet. Je hebt dan echt wel dubbele pech.
Er staat veel druk op en met een heel klein gaatje komt er ongeveer een mistwolk uit en zoals waterman al zei heb je dan grote kans op brand in het vooronder.
Ook het messing pijpje op de ingang van de carburateur is berucht en daarom zou je met een DS een goede blusser aan boord moeten hebben. Een moderne auto is vervangbaar, een unieke DS niet zo makkelijk meer.
Het blijft eeuwig zonde. Het was niemand van hier?