
























Totaal aantal Berichten: 6355
Geregistreerd: 07-07-2004
- XM V6 Exclusive Aut
- 2CV Club
- Berlingo Multispace
Ik heb er zelf al een paar keer naar gezocht, maar niets kunnen vinden. Kent iemand een navigatie-app voor de smartphone waarmee je op kunt geven dat je milieuzones wilt vermijden? Nog mooier zou natuurlijk zijn als hij ze wel of niet zou vermijden op basis van noodzaak hiertoe met jouw specifieke auto.
Waze, bij voertuiginfo
BMW E91 2,0 d, Renault Twingo 1.2 2004, Partner 2021 , Minarelli 50 cc 1965
Vzw ik weet kan (nu nog alleen?) de Garmin met Drivesmarthetgeen wat jij wilt. Als je een keertje op het forum van de Camperrijders kijkt leer je snel meer.
Citroën C3 1.2 Turbo 110 PK Shine S&S, Cobalt Blue avec: Ambiance Urban Red - 17’ Cross Black- Toit panoramique - Pack Relax - Pack Smile - Pack Visibilité.

























Totaal aantal Berichten: 6355
Geregistreerd: 07-07-2004
- XM V6 Exclusive Aut
- 2CV Club
- Berlingo Multispace
Goei tip paso. Ik heb in Waze geen enkele milieuzone toegevoegd aan ‘Mijn milieuzones’ en dan plant hij er inderdaad omheen. Voeg ik de milieuzone Utrecht toe dan plant hij inderdaad een route die wel door de milieuzone loopt!
En Campermensen zullen hier inderdaad ook wel last van hebben, ook een goeie tip!
Ja het is wat leren maar het werkt wel, gebruik dat voor Antwerpen, niet dat ik er niet in mag maar uit principe blijf ik er weg.
BMW E91 2,0 d, Renault Twingo 1.2 2004, Partner 2021 , Minarelli 50 cc 1965














Totaal aantal Berichten: 1365
Geregistreerd: 30-11-2009
- Overig KIA Ceed Break 1,6-GDi PHEV
paso schreef:Waze, bij voertuiginfo
Zo, dat is een goede tip. De instellingen zijn bereikbaar na indrukken van de zoekknop. Daar staan de Milieuzones, vignetten en tolpassen, of specifiek gekoppeld aan je voertuig bij “Details voertuig”. Je kan zelfs wereldwijd milieuzones aangeven.
Adri