Dashboard: origineel of kluswerk?
LoMax
> 100 berichten
RankRank
Totaal aantal Berichten: 119
Geregistreerd: 18-09-2011

Gepost: 05 maart 2026 03:43 PM

Het dash uit mijn ‘69 zag/ziet er wel leuk uit, maar ik vraag me af of Citroën dit ooit zo gemaakt heeft. Of heeft een vlijtige klusser er zelf fineer en vernis op gezet? Het is nu in minder goede toestand, maar als het origineel is, kan het wel nieuw gemaakt worden. Als het ‘eigen fabrikaat’ is, mag het eraf, en moet ik nog een manier vinden om die gestraalde zwarte look terug in orde te maken. Herkent iemand de versie op de foto in bijlage?

Afbeelding Bijlagen
dash_wood.jpg
Klik op de thumbnail om de hele afbeelding te zien
Profiel  
 
bogaard77
> 25000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 25865
Geregistreerd: 31-07-2003

- Ami 6
- SM 2.7 i.e.
Gepost: 05 maart 2026 06:08 PM
  [ # 1 ]

eigen fabrikaat. origineel zit er krimplak op.

Zelfbenoemd Citroën Specialist!
Main Entry: bo·gart
Pronunciation: ‘bO-“gärt
Function: verb
1 : BULLY, INTIMIDATE.
2 : to use or consume without sharing. <don’t bogart that joint, pass it over>

Profiel  
 
Citroensmgz
> 4000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 4069
Geregistreerd: 21-11-2006

Gepost: 05 maart 2026 06:26 PM
  [ # 2 ]

Met elektrische raambediening ? Ik zie 2 raamschakelaars van een SM.

To err is human, not to err is divine.

Profiel  
 
LoMax
> 100 berichten
RankRank
Totaal aantal Berichten: 119
Geregistreerd: 18-09-2011

Gepost: 05 maart 2026 07:43 PM
  [ # 3 ]

@ Boogaard: had al zo’n vermoeden. Leek me very British voor een Franse auto, ik ga dat ding proberen terug origineel te krijgen.
@ Citroensmgz: inderdaad, in een ver verleden had er iemand electrisch bediende voorruiten in getoverd, vermoedelijk uit een CX ( of mss wel SM). Er zitten nu nieuwe deuren in de auto, de oude heb ik nog liggen, maar die zijn redelijk ‘verknipt’ om die electrische mechaniek en motor in te laten passen, net als de raambediening die met slijp- en laswerk aangepast zijn. Goed gedaan, maar ook hier zou ik het liever origineel hebben.

Profiel  
 
 
 
© Citroën-Forum 2003 - 2026 | adverteren
Facebook