Wie heeft er ervaring met het inbouwen van gordels voor de achterbank van een Visa?
Passen gordels van een BX?
Zitten er bevestigingspunten?
Laat maar weten!!!
Emiel
Niemand weet dat?
Emiel
In mijn GTI zitten gordels achterin (2 heupgordels).
In de GT spirit 330 die ik 20 jaar geleden had, had ik de vierpuntsgordel ook naar achter doorgetrokken.
Dus de gaten zitten erin, kwestie van de bank even opklappen en kijken (kan zijn dat er een plastic dopjes in de gaten zitten).
Als je gordels van de sloop haalt, vergeet dan niet om ook de bouten mee te nemen…
Groetjes,
Martin.
als de gaten er zijn maakt het niet uit vanwaar de gordels komen, ik heb in m’n C15 achteraan de vaste gordels vervangen door rolgordels uit een starslet
genoeg bouten (verschillende lengtes) en rondsels meebrengen van de sloop
let wel op als je rolgordels wilt monteren dat je moet kiezen tussen diegene die horizontaal staan en degene die schuin staan
BMW E91 2,0 d, Renault Twingo 1.2 2004, Partner 2021 , Minarelli 50 cc 1965
Alvast bedankt!!!, ik ga eerst maar even alles onder de achterbank bekijken en beoordelen of het kan!
Groeten
Emiel
In de Visa van Alex zitten er achterin driepuntsgordels. Het bovenste punt zit vast met een bout in de brede stijl achter de achterdeur. Op die stijl zit bij zijn Visa geen bekleding. Overigens is de gordel geen rolgordel maar 1 die je handmatig in- en uit moet schuiven zoals je bij een heupgordel vaak ziet.
Schijt aan originaliteit.
rolgordel heeft 4 bouten per gordel, in de C15 zat er ook eentje te weinig eentje bij gemaakt
ops:
BMW E91 2,0 d, Renault Twingo 1.2 2004, Partner 2021 , Minarelli 50 cc 1965