Vandaag tijdens de voorrjaarsrit veel met de ramen open gereden en daar viel me op dat het links voor aardig piept. Neemt niet af met remmen en ook niet afhankelijk van wel/geen gasgeven. Mijn eerste gok is een voorwiellager versleten. Kan dit kloppen?
It’s nice to be important but it is more important to be nice.
http://www.explosionsandboobs.com/
Doneer, zo blijven we braaien!



Totaal aantal Berichten: 103
Geregistreerd: 20-08-2004
- C5 2.0 16V Exclusive Break
Re: Voorwiellager/aandrijfas versleten?
T(h)ijs schreef:Vandaag tijdens de voorrjaarsrit veel met de ramen open gereden en daar viel me op dat het links voor aardig piept. Neemt niet af met remmen en ook niet afhankelijk van wel/geen gasgeven. Mijn eerste gok is een voorwiellager versleten. Kan dit kloppen?
You’re no operator from Hell, you know shit! Bearings will always grunt.
Lucretia MacEvil
Tuurlijk maken de lagers altijd geluid. Maar dit was niet gezond meer. Maar ik heb wiel even verwijderd en eens aan handrem gerammeld en sindsdien geen geluid meer.
It’s nice to be important but it is more important to be nice.
http://www.explosionsandboobs.com/
Doneer, zo blijven we braaien!
handrem mechaniek afstellen is niet simpel.
ik heb het ook gehad dat de overtollige lengte van de kabeleinden tegen de velg aanliepen.
na een paar keer proberen het ik ze uiteindelijk maar afgeslepen.
CX limousine, TRD I, TRD II, Tatra 603, skoda 110, mercedes 240 TD, mercedes 406, mercedes 206, xantia 16v