vorige week de tank eronder weggehad wegens een lekkage met volle tank ( bleek een gaatje in de tank + lekke vlotter )
sinds die tijd heb ik enorm veel lucht in mijn systeem met als oorzaak dat de motor niet loopt zoals het hoort en ik s’ochtends in de hele straat mist veroorzaak , hoe los ik dit probleem op? heb al een paar keer gepompt voor het starten maar dit mocht niet baten.. ook heb ik de toevoer slangen in de achterbak gecheckt..
Groet Roy
Neem ook eens een kijkje op http://www.citroy.nl


































Totaal aantal Berichten: 15438
Geregistreerd: 17-08-2004
- 2CV Special
- BX 16 TRS
- XM 2.5 TD Pallas
Ik zou de slangen toch nog eens nalopen. Er hoeft echt maar een klein gaatje te zitten hiervoor. Bij mijn HY was er echt een zeer klein gaatje te vinden, maar hij zoog alleen nog maar lucht aan.
patje74 schreef:Ik zou de slangen toch nog eens nalopen. Er hoeft echt maar een klein gaatje te zitten hiervoor. Bij mijn HY was er echt een zeer klein gaatje te vinden, maar hij zoog alleen nog maar lucht aan.
ok zal nog een keer speuren
Groet Roy
Neem ook eens een kijkje op http://www.citroy.nl