citro-power schreef:Ik heb zelf geen setje samen gesteld , zo gekocht.
Ik bedoel dat leveranciers vrij zijn om zelf setjes samen te stellen, in een doosje proppen en verkopen.
Archi schreef:Bijna alle garages waarmee ik contact heb gehad hebben een offerte uitgebracht met LUK montage. Zij staan achter het merk en zeggen dat het goede kwaliteit is. Ik heb echter mijn twijfels en steeds als ik het merk Valeo noem, klapperen bij de magazijnchef de oren, of hij vind dat hij met mij de uitdaging aan moet gaan om mij te overtuigen van mijn ongelijk. Ik vind ook dat een garage de keus van de consument niet zomaar naast zich neer zou moeten leggen. Het kost nauwelijks meer moeite om een ander merk te bestellen. En de winstmarge zit er toch wel voor hem in.. Toch heb ik mijn twijfels om mijn XM achter te laten: omdat ik niet kan controleren of ze daadwerkelijk een Valeo hebben gemonteerd of een LUK met een Valeo prijs.. en dat zou wel erg bitter zijn
![]()
Ik houd mij voorlopig op het forum en als ik mij sterk genoeg voel zijn jullie getuigen van mijn eerste koppelingswissel
Verkrijgbaarheid van LUK is beter, die zooi kun je bij elke automaterialenboer wel kopen, de juiste Valeo set is een ander verhaal.








Totaal aantal Berichten: 714
Geregistreerd: 27-12-2007
- C5 2.0 Break Exclusive
ZX1.4i schreef:
Verkrijgbaarheid van LUK is beter, die zooi kun je bij elke automaterialenboer wel kopen, de juiste Valeo set is een ander verhaal.
Is er zoveel verschil in? Is dat bij druklagers ook zo dan?.
Se concentrer sur l’essentiel
De platen zijn meestal hetzelfde, de drukgroeppen en druklagers willen nog weleens verschillen. Valeo is gewoon een duur stukje speelgoed, de meeste mensen geven dan toch de voorkeur aan een veel goedkopere LUK. Wellicht dat het beter werkt in andere merken auto’s, maar voor een Citroen werkt Valeo het beste.








Totaal aantal Berichten: 714
Geregistreerd: 27-12-2007
- C5 2.0 Break Exclusive
Dat geldt niet alleen voor de koppeling…
Se concentrer sur l’essentiel
Kent iemand een garage of specialist waar je ze je eigen meegebrachte onderdelen op je auto willen zetten? Misschien wil ik dat doen i.c.m. een hier op het forum gekochte koppeling.
Gewoon vragen of een garage het wil doen.
Ouwe mopperkont








Totaal aantal Berichten: 714
Geregistreerd: 27-12-2007
- C5 2.0 Break Exclusive
Matthijs2006 schreef:Kent iemand een garage of specialist waar je ze je eigen meegebrachte onderdelen op je auto willen zetten? Misschien wil ik dat doen i.c.m. een hier op het forum gekochte koppeling.
Vraag wel meteen even voor de garantie. In de meeste gevallen willen ze die niet geven. Bijkomstig feit is ook de winstmarge van de garage: een hogere prijs voor montage is dan een feit. FF rondbellen dus
Suc6!
Se concentrer sur l’essentiel
Ik volg deze post met stijgende verbazing.
Mijn gevoel is zoals zovelen niet al te goed bij citroen dealers maar het feit dat als je zegt doe een Valeo je een kaarsje mag branden in een kerk en op je knietjes moet bidden dat die erin komt te liggen en dat ze je niet afschepen met een mindere kwaliteit is ernstig.
Ik zou zeggen de klant vraagt erom, de klant wil ervoor dokken, ok we bestellen en wees gerust die Valeo komt erin, is dat teveel gevraagd.
Hopende dat er nu toch dealers en originele garages roepen kom bij ons we regelen dat voor u, waar wachten jullie op om je imago op te poetsen…,
greetz,
JayJay
Ben niet met geluk aan mijn kont geboren.
jayjay… die gedachte van je is nobel.. maar niet realisitisch..
Kijk, als jij bij mij komt en perse die valeo erin wil.. kan ik.. als rotgarage zeggen..
-die kost meer
-en ik garandeer alleen luk van valeo ken ik niet.
Vervolgens stopt hij gewoon een luk in, geeft je geen garantie want dat was ” afgesproken” en hij heeft een hogere nota..
Als jij het niet vertrouwd.. moet je de boel weer openmaken.. tsja.. DAT doe je toch niet.. En als na zoveel tijd de boel weer open moet dan is het niet meer te zien…
tsa, hoeveel eerlijke garages zijn er ?