



Totaal aantal Berichten: 359
Geregistreerd: 01-05-2005
- XM Break tct
- XM 2.0i 8v
- Xantia Break 1.8i 16v Pallas
- C5 C5 break difference 2 Ph1
Sedert 2 weken heb ik tijdens het rijden op de autoweg:120km/u in zijn 5,dat de motor even inhoud,weer normaal doet en weer stotterd en soms gaat dit gepaard met ploffend geluid onder de versn.pook(katylisator?).Het verliest vermogen en moet terug naar zijn 4 om max.80-90 km/u te rijden.Tijdens het rijden:even het kontakt uit<>aan is voldoende voor het kortstondig verdwijnen,en als je naar de vluchtstrook gaat,de motor ff stationar laat lopen is het probleem vaak ook verdwenen….voor korte tijd?Alle bougies zijn droog en schoon,injectorcleaner gebruikt.227K op teller.Iemand een oplossing???
C5 break ph1. 2004. Zilver. Orga:09599. Color:EZRC.
v/h:L300/Xantia HB’94/XM HB ‘91/XM break TCT ‘98/+ ongv.20 leasewagens
























Totaal aantal Berichten: 5019
Geregistreerd: 02-12-2007
- CX 2200 Pallas
- GS/GSA GS X2
- Ami 8 Break
Ik roep ff een paar dingen om de discussie op gang te brengen:
Stappenmotor reinigen?
Is het luchtfilter misschien erg vies?
Heeft een 2.0i motormanagement? Zo ja, uitlezen en resetten. Wat je beschrijft lijkt heel sterk op wat ik eens met een 307 heb gehad. Toen was het ook even computer resetten en daarna weer als een zonnetje.
Maar er kunnen nog diverse andere oorzaken zijn denk ik.
denk ook aan de benzinefilter die vies=verstopt is, koelvloeistofsensor die verkeerde waarde geeft, waardoor de motor verkeerde mengsels krijgt.
Een en ander is met uitlezen wel vast te stellen.
Magical box specialist! Read-out and reset your computer yourself!
Met mijn XM 2.0 16V automaat dus het zelfde gehad en was uiterst irritant omdat het zomaar zich ineens kon voordoen.
Ik heb het hier al vaker gemeld, maar bij mij was de oplossing de relais die bij de koplampen zitten te vervangen.
En denk zelf dat bij mij de rechtse relais de boos doener was, maar die dingen kosten geen drol dus allemaal maar vervangen.
Moet opmerken dat bij mij de injectoren gereinigd waren, benzine filter gecontroleerd, bougies vervangen, stappen motor nagekeken , luchtfilter was bij mij nog schoon.
Als je het probleem weer hebt rammel maar een keer aan die relais , zal je zien dat ie dan niet stotterd, maar omdat steeds te doen heb ik die dingen dus vervangen.
ff topic misbruiken.
Ik heb een gelijkaardig prob, en ik heb me al suf gezocht naar die benzine filter.
Wilt er iemand mischien zo vriendelijk zijn en eens uitleggen waar dat rot ding hangt?
Kan hem maar niet vinden
Citroén 2.0 CT
C5 sinds 07-2012
je benzinefilter hangt bovenop de rechter achterbrug. Dus op de krik, rechts boven je achterwielophanging kijken, daar zit in een rubber voet, de benzinefilter.
Vervangen is erg simpel, alhoewel je er erg slecht bij kunt.
Magical box specialist! Read-out and reset your computer yourself!
malle pietje schreef:je benzinefilter hangt bovenop de rechter achterbrug. Dus op de krik, rechts boven je achterwielophanging kijken, daar zit in een rubber voet, de benzinefilter.
Vervangen is erg simpel, alhoewel je er erg slecht bij kunt.
thx pietje, als ik op tijd thuis geraak of te wel zaterdag ga ik hem vervangen
Citroén 2.0 CT
C5 sinds 07-2012