Hoi medeliefhebbers,
De laatste tijd klinkt er van achteren een niet te plaatsen geluid als ik door een bocht(je) ga. Het valt het meeste op bij lage snelheden, Het is een soort klong geluid, alsof het de stabilisatorstang is waar met een klein hamertje tegenaan geslagen wordt. Bij omhoogkomen en inveren hoor je niets. Het is geen verontrustend geluid, toch weet ik liever wat het veroorzaakt voor we re mee op vakantie gaan. Iemand een idee.
Groet, Léon.






















Totaal aantal Berichten: 3198
Geregistreerd: 16-06-2005
- SM 2.7 Carburateur
- C5 exclusive
- Berlingo 1.4 I multispace
- 2CV special
Zou kunnen zoals je al aangeeft dat de bouten van de stabilizatorstang niet goed vast staan .
Wielen staan goed vast ? geen speling op de wiellagers ??
Walter
Meten is weten , gissen is missen
Geen losse bouten, wiel zit vast, remmen zijn het ook niet. Het geluid komt m.i. duidelijk van de stabilisatorstang weg.



























Totaal aantal Berichten: 8480
Geregistreerd: 19-05-2007
- CX 25 RD break, Jacqueline
- BX 1.9 TURD, de Euro
Zomaar een idee, ik had het een keer met een ietwat loshangende uitlaat die in de bochten aan het rammelen ging.
Ik ben er mee naar Borculo geweest. Hij bevestigde dat het inderdaad waarschijnlijk afkomstig is van de stabilisatorstang. Deze zit echter goed vast aan de draagarmen en zit verder nergens aan vast. Het zou niets ernstigs kunnen zijn, toch blijft het geluid me wel wat irriteren.



























Totaal aantal Berichten: 8480
Geregistreerd: 19-05-2007
- CX 25 RD break, Jacqueline
- BX 1.9 TURD, de Euro
Zitten die schermpjes aan de draagarm goed vast? Twee boutjes, één schroef. Het kan natuurlijk iets heel simpels zijn. Ze zwabbert niet over de wegen?