Is er nu niemand die wat ideeën heeft over wat betreft onderhoud of tips heeft voor een goede CX monteur.
Zie eerder bericht:
BerichtGeplaatst: 19 Mei 2009 07:58
Binnenkort een CX GTI uit 1988 op de weg in Brabant!
De aankoop van een CX GTI uit 1988 is een feit.
Binnenkort te zien op dit forum.
Maar nu, zoek ik iemand uit brabant die me kan helpen bij het onderhoud, tegen een rieële vergoeding natuurlijk, en juist ook om er veel van te leren, en de auto ook op dit vlak te leren kennen.
Of een goede tip waar de auto in onderhoud te brengen, tegen normale tarieven en daar ervaringen mee heeft.
De auto is technisch goed, recente APK, een schakelbak, en zonder schuifdak. maar er volgt binnenkort meer, ik ga de auto over 2 weken ophalen.
Ik woon in Eindhoven, dank voor je reactie, of PB-tje!
Groeten, Eric






















Totaal aantal Berichten: 3025
Geregistreerd: 22-08-2006
- BX 19 GT
- BX 16 RS
Beste Eric,
Waarom reageer je niet in ‘t oorspronkelijke topic? Daarin wordt je gefeliciteerd en da’s weliswaar geen antwoord op je vraag, maar het topic is dus niet onopgemerkt gebleven.
Gebruik de zoekfunctie van ‘t forum, lees de topics van anderen en je bent al een stuk verder
Er zijn verschillende specialisten in NL, maar niet speciaal in de buurt van Eindhoven, hoewel Hydraulique daar in de buurt zat, maar die zijn inmiddels verhuisd geloof ik.
En ook hier: gefeliciteerd






















Totaal aantal Berichten: 3673
Geregistreerd: 24-05-2007
- CX 20 Pallas, Sable Doré - 1983
- ID/DS DS 21 Pallas, Gris Ardoise - 1966
- CX 25 TRD Turbo 2 Break, Rouge Delage, 1986
- ZX 1.4 Break Réflex, 1995
beerpeet schreef:Er zijn verschillende specialisten in NL, maar niet speciaal in de buurt van Eindhoven…
Jan van Gompel, toch wel??
beerpeet schreef:hoewel Hydraulique daar in de buurt zat, maar die zijn inmiddels verhuisd geloof ik.
Raamsdonksveer, maar dit is nu niet bepaald om de hoek.
Maarrreeh, Eric, wat versta je onder “reële vergoeding”?
Oh ja, en… proficiat met je nieuwe aanwinst!!
Wat mij in zekere mate intrigeert, is hoe een sluiptol opereert! ©2D
CX GTI onderhoud hulp of tips?
Klopt ook wel, maar het wordt m’n eerste CX en heb al een werkplaats handboek
gekocht om daar eens alvast in te duiken.
Ik zal eens zoeken om het forum, maar blijf reageren a.u.b…