appeltje en tripoidehoes vervangen
robbertkars
> 800 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 839
Geregistreerd: 11-02-2007

- ID/DS DS21 Pallas BVH
- ID/DS DS 23 IE Pallas BVH
Gepost: 29 november 2009 04:52 PM

met verschillende zoekwoorden geprobeerd maar niet gevonden.
Voor het sleutelwerk aan mijn 66-er

De schroefgaatjes van de klem om het appeltje zijn dol. Hoe vervang ik dat ding, stuurt nu wat onrustig.
Ten tweede de tripoide hoes moet vervangen worden, voor mij de eerste keer; waar kan ik dit vinden, wie heeft er tips. Werkplaatshandboeken heb ik bij de hand.

grtz

rob

Profiel  
 
Citroën-das-pas-fën
> 400 berichten
RankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 486
Geregistreerd: 18-05-2008

- XM XM 3.0 V6 Exclusive
Gepost: 29 november 2009 11:01 PM
  [ # 1 ]

Voor de tripoide hoes staat er een hele duidelijke handleiding op de site van de club. Daar lukte het mij zelfs mee. Ook zijn er op dit forum diverse draadjes over geschreven, even de zoekfunctie gebruiken en je bent al heel wat wijzer.
Werkplaatshandboeken blinken niet altijd uit in duidelijkheid maar van tevoren goed doorlezen geeft toch altijd wel een goede voorbereiding op de job. Kopieën van desbetreffende handeling bij de klus houden en je zou er uit moeten komen.

Ik hoop overigens voor je dat je het ‘makkelijke’ type tripoide hebt.

Vliegend tapijt: Citroën DSuper 1973, Bleu Delta (in restauratie)
Daily 1: Citroën Dspécial 1974, Candy Root Beer (“Thrasher” a.k.a. Hok Rod)
Daily 2: Citroën C5 X7 1.6 Ligne Business Blanc Perlé

En ik mis nog steeds m’n V6 XM…

Profiel  
 
bogaard77
> 25000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 25739
Geregistreerd: 31-07-2003

- Ami 6
- SM 2.7 i.e.
Gepost: 30 november 2009 12:16 PM
  [ # 2 ]

Is een 66 er. Dus oude type.

Appeltje vervangen, moet stuurbuis van stuurhuis af en stuurbuis omhoog. Daarvoor moet het stuurbuislager los. Zit opgesloten met een veer bovenaan de buis in de motorruimte.

Zelfbenoemd Citroën Specialist!
Main Entry: bo·gart
Pronunciation: ‘bO-“gärt
Function: verb
1 : BULLY, INTIMIDATE.
2 : to use or consume without sharing. <don’t bogart that joint, pass it over>

Profiel  
 
DriverD
> 10000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 10299
Geregistreerd: 22-03-2005

- GS/GSA 1220 club break
- Overig Panhard 17 break
- GS/GSA X1
- ID/DS DS23H Pallas
- ID/DS ID20F break 21 5-bak
Gepost: 30 november 2009 01:23 PM
  [ # 3 ]

Op het appeltje zit maar 1 kooimoer, volgens mij. Als de schroefdraad daarin dol is, zou ik er gewoon een goed moertje achter houden en een iets langer boutje plaatsen.

Citroen!

Profiel  
 
 
 
© Citroën-Forum 2003 - 2025 | adverteren
Facebook