Hallo,
Hierbij een oproep aan jullie allen:
Ik ben op zoek naar stoelen en bank als donor voor mijn interieur.
Deze wil ik gaan gebruiken om het interieur op te knappen. Voornamelijk het leer van de bestuurderstoel krijgt barsten in het leer. Mijn doel is met de donordelen een periode correct interieur te maken zonder dat het “nieuw” lijkt.
Dus, wie heeft nog delen op zolder liggen voor een project die er niet meer van komt of weet ergens iets te liggen?
laat het mij weten.
Xantia Break 2.0 Turbo CT-1997
CX Prestige 2400-1976
Neem even contact op met Vlaardingen Classics: https://vlaardingenclassics.nl/home
Vorige zomer hadden zij veel interieurs te koop, ik ben daar toen ook wezen buurten. Ik kan me heugen dat er ook Prestige interieurs bij zaten, maar weet niet precies welke uitvoeringen precies. Mogelijk hebben ze nog iets liggen.
Doneer, zo blijven we draaien!
Een tip voor de kalender? Een bijdrage voor de voorpagina? Schrijf .(JavaScript moet ingeschakeld zijn om dit e-mail adres te bekijken)!

