remschijvenprobleem oud type ID/DS
wim
> 300 berichten
RankRankRank
Totaal aantal Berichten: 318
Geregistreerd: 31-05-2004

Gepost: 10 mei 2012 11:15 PM

Ben in het bezit van een DS19 bouwjaar 1964. De auto heeft lange tijd stil gestaan en wil als het qua tijd lukt, de auto weer rijdend en gekeurd dit jaar op ‘s heren wegen hebben.
Momenteel wordt gewerkt aan het koelsysteem en als deze weer up-to-date is, is het remsysteem aan de beurt. Zag dat de schijven redelijk aangeroest zijn en betwijfel of ik de auto door de keuring krijg met dergelijke schijven, te meer ik recentelijk hoorde dat de apknorm voor de remvertraging is aangescherpt. Over het gehele rembereik mag de afwijking niet meer dan 20 % afwijken ( dus zowel bij het “aantippen” van de rem t/m fors remmen.
Om problemen voor te zijn, zoek ik nieuwe (NOS) schijven voor het oude type versnellingsbak/remklauw. Wie weet een adres alwaar ik deze zou kunnen bemachtigen. De internetaanbieders voor ID/DS hebben deze schijven niet in hun catalogus staan. Het verenigingsmagazijn heb ik overigens nog niet benaderd.

teveel citroenen

Profiel  
 
bogaard77
> 25000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 25738
Geregistreerd: 31-07-2003

- Ami 6
- SM 2.7 i.e.
Gepost: 11 mei 2012 10:16 AM
  [ # 1 ]

idd het magazijn of chyparse.

Zelfbenoemd Citroën Specialist!
Main Entry: bo·gart
Pronunciation: ‘bO-“gärt
Function: verb
1 : BULLY, INTIMIDATE.
2 : to use or consume without sharing. <don’t bogart that joint, pass it over>

Profiel  
 
 
 
© Citroën-Forum 2003 - 2025 | adverteren
Facebook