Allen,
Ik heb een xsara picasso 2.0 HDI van 2004. De airco werkt niet sinds de aankoop. Ik heb het een paar keer gemeld en ze zijden dat het altijd in orde was. Toch krijg ik geen koude lucht. Omdat het nu terug warm is, heb ik zelf snel eens gekeken. Ik zie de compressor niet draaien en ik meet geen spanning op de connector naar de compressor. Na wat zoeken op het net zou het een relais van de BSI (built in system interface) kunnen zijn. Heeft iemand ervaring?
Alvast bedankt!














































Totaal aantal Berichten: 43389
Geregistreerd: 26-02-2005
- Overig Jaguar 3.4 litre saloon
- Overig Someca SOM 20D
- Overig Volvo C70n
Als het systeem leeg is zorgt een druksensor voor een onderbreking in de stroom naar de magneetkoppeling van de compressor. Dus, eerst laten checken of het systeem wel goed gevuld is met koelmiddel en er nog voldoende druk op staat.
Ik ben niet arrogant. Ik ben de beste.
gediplomeerd Citroën Specialist!
Doneer, zo blijven we draaien!
disclaimer: al mijn adviezen komen voort uit opleidingen en professionele werkervaring. Let op, gebruik van mijn tips, trucs en adviezen geschiedt op eigen risico en autotechnische kennis is een vereiste
bedankt voor de reactie. In november heb ik verschillende gebreken (weerstanden aanjager, deurdorpels rot, airco) laten herstellen. Toen hebben ze airco bijgevuld. Maar na de herstelling voelde ik nog altijd geen koude lucht. Ik vermoed dat dit probleem al langer bestaat. Zal eens kijken of contact druksensor gesloten is. Indien open laat ik opnieuw bijvullen. Maar zoals gezegd zou het mij verwonderen.