Hulp gevraagd achterklepslot…
Zwartec1
< 100 berichten
Rank
Totaal aantal Berichten: 2
Geregistreerd: 09-07-2025

Gepost: 14 juli 2025 10:22 AM

Hallo, hulp gevraagd. Wij hebben een Citroën C1 uit 2010. (Zonder centrale deurvergrendeling helaas)Nu is het geval dat het cilinderslot van de achterklep
hapert. Eerste keer nieuw slot via de dealer gekocht en anderhalf jaar later ook haperen. Nu heb ik onlangs via internet een slot gekocht, ziet er goed uit maar deze is veel te kort (lengte van het huis) zodat de sleutel er niet helemaal in komt omdat het slot niet helemaal tot in het gat van de bumper komt. Zie foto’s met maatband is de orginele, de goede! Andere foto is het slot dat te kort is.Tips en tricks gevraagd of een adres waar ik tegen een normale prijs een passend slot kan kopen?
Of is het mogelijk om er achteraf nog een centrale deurvergrendeling op te zetten? Is de C1 misschien al voorbereid hiervoor? Zijn hier (imitatie) setjes voor te koop?
Iemand misschien ervaring hiermee?
Alvast bedankt.
Mvgr.

Profiel  
 
EricC3
< 100 berichten
Rank
Totaal aantal Berichten: 4
Geregistreerd: 09-02-2024

Gepost: 11 augustus 2025 10:09 PM
  [ # 1 ]

Ik heb een C1 uit 2014 met CV. De knop om de klep te openen
Kun je wel indrukken maar doet niets. Welk onderdeel moet ik daarvoor vervangen? Het onderdeel in de bijlage? Wie weet het onderdeelnummer?

Afbeelding Bijlagen
Screenshot_20250811_213136_DuckDuckGo.jpg
Klik op de thumbnail om de hele afbeelding te zien

C3 Picasso 2010 1.6

Profiel  
 
 
 
© Citroën-Forum 2003 - 2025 | adverteren
Facebook