langevelsloo schreef:Trouwens:
Ik dacht dat de ds-en met slechte kabelboom de accu altijd rechts hadden staan?
Bij mijn weten speelt het slechtekabelboomprobleem alleen bij DS-en die de accu aan de rechterzijde hebben staan, niet bij ID’s.
Thanks
Vandaag heb ik ook de eerste Nederlandse eigenaar gesproken. Deze bevestigde de verhalen van de vorige eigenaar:
- Keiharde auto, in 1999 uit de Dordogne gehaald van de eerste eigenaar met een doffe achterklep (nu dus gespoten).
- Motor volledig gedemonteerd medio 2001, koppeling vervangen, drukgroep ? vervangen, distributie, schijven….
- Never constructief aan gelast.
We vragen ons de laatste dagen wel af waar de (eventuele) verassing zit..
Uiteraard zie je dat de blauwe kleur niet overal het zelfde is en een kleine deurschade is niet 100% in orde gemaakt, maar verder is het een (h)eerlijke dame volgens mij.
Vanavond nog lekker gereden in de avondzon
Maandag komt de taxateur…. ik ben benieuwd.
Is het ‘s avonds kouder dan buiten?
Ik zou me niet zo druk maken als ik jou was. Je hebt een prachtige dame, die er niet alleen aan de buitenkant, maar ook onder de kap zeer netjes uitziet. Dat geeft aan dat ze met zorg behandeld is door haar vorige eigenaren.
Gewoon lekker veel mee gaan rijden, dan merk je vanzelf hoe de auto zich houdt.
Erict schreef:Ik zou me niet zo druk maken als ik jou was. Je hebt een prachtige dame, die er niet alleen aan de buitenkant, maar ook onder de kap zeer netjes uitziet. Dat geeft aan dat ze met zorg behandeld is door haar vorige eigenaren.
Gewoon lekker veel mee gaan rijden, dan merk je vanzelf hoe de auto zich houdt.
Je hebt helemaal gelijk, maar goed je zoekt toch vaak naar enige bevestiging van een juiste aankoop
Is het ‘s avonds kouder dan buiten?






















Totaal aantal Berichten: 3865
Geregistreerd: 08-05-2006
- BX 16V MK2
- C4 (2004-heden) Cactus BlueHDi 100 Shine L.E.
Kan het kloppen dat ik deze ID gisterenavond rond een uurtje of 8 tussen Oldenzaal en Denekamp zag rijden (dacht dat het daar was)? Die kleurstelling zie je amper, dus moet ‘m haast wel zijn!
Poekoek schreef:Kan het kloppen dat ik deze ID gisterenavond rond een uurtje of 8 tussen Oldenzaal en Denekamp zag rijden (dacht dat het daar was)? Die kleurstelling zie je amper, dus moet ‘m haast wel zijn!
Nee zondagavond ben ik niet verder gekomen dan Ootmarsum (zoonlief moest slapen). Wel leuk die vraag trouwens
Is het ‘s avonds kouder dan buiten?
Tja, de winter komt eraan en op een licht lekkende hydraulische pomp en een enigszins lek stuurhuis na, doet onze dame het bijzonder goed. Repelsteeltje; ik kom er nog op terug, maar de “thuisklussen” houden me nu erg bezig..
We hebben alleen geen idee hoe we de bediening van de verwarming moeten instellen om het een beetje goed op temperatuur te krijgen…
Daarnaast ontbreekt de kennis van een drukschakelaar met een ventilator erop (er gebeurt niks als je deze indrukt) en een zelfde type knop met 2 pijltes erop…
Wie kan me in het kort bijpraten en is er via de club een instructieboekje te downloaden of heeft iemand een pdf-je voor me?
Voor een plaatje van het dash; zie de eerste pagina van dit draadje.
Greetz Molenaar
Is het ‘s avonds kouder dan buiten?
AH1828 schreef:Die met die twee pijltjes is voor je parkeerlicht links of rechts. Die met de ventilator is echt voor de aanjager. Verwacht overigens geen stomende hitte zoals in een eend. Tenzij de radiatorkachel net grondig is schoongemaakt.
Ok, bij indrukken aanjager hoor ik dus niets… Waar moeten de verschillende schuiven in het midden van het dashbord dan op staan is nog mijn vraag?
Is het ‘s avonds kouder dan buiten?





























Totaal aantal Berichten: 10299
Geregistreerd: 22-03-2005
- GS/GSA 1220 club break
- Overig Panhard 17 break
- GS/GSA X1
- ID/DS DS23H Pallas
- ID/DS ID20F break 21 5-bak
Wat staan er voor symbolen bij die schuiven?
Citroen!
Mooie dame! Volgens mij heb ik haar bij Toon zien staan, en kon mij herinneren dat hij opgehaald werd (als het deze auto is) en dat je hem niet van de brug durfde te halen waarop Toon zei “veel vrouwen zijn je voor gegaan” Vergeet ik nooit meer ..
Opzich spreken de schuiven voor zich ..
1x handel -> Boven en of beneden blazen
Links boven (Rechts is naar beneden, Links is naar boven)
1x handel -> Warm en of koude lucht
Links onder (Rechts is warmer, Links is kouder)
1x handel -> Harder zachter
Rechts boven (Rechts is harder, Links is zachter)
en natuurlijk de extra aanjager-drukknop, deze is hoorbaar, anders misschien even de zekeringen na lopen, deze zitten onder de motorkap aan de stuurderskant onder het raam.
Mijn DS—> http://www.mijnalbum.nl/Album=7MAOESVD





























Totaal aantal Berichten: 10299
Geregistreerd: 22-03-2005
- GS/GSA 1220 club break
- Overig Panhard 17 break
- GS/GSA X1
- ID/DS DS23H Pallas
- ID/DS ID20F break 21 5-bak
lupolo schreef:Opzich spreken de schuiven voor zich ..
Citroen!





Totaal aantal Berichten: 486
Geregistreerd: 18-05-2008
- XM XM 3.0 V6 Exclusive
En als je aanjager dan nog niet werkt, zijn waarschijnlijk de koolborstels in je aanjagermotortje versleten. Eerst de bekabeling uitsluiten als oorzaak though.
Vliegend tapijt: Citroën DSuper 1973, Bleu Delta (in restauratie)
Daily 1: Citroën Dspécial 1974, Candy Root Beer (“Thrasher” a.k.a. Hok Rod)
Daily 2: Citroën C5 X7 1.6 Ligne Business Blanc Perlé
En ik mis nog steeds m’n V6 XM…








Totaal aantal Berichten: 760
Geregistreerd: 10-12-2006
- Xsara Break 1.6 16V
- C5 2.0 HDiF Break Exclusive
- ID/DS DS21 Pallas BVH
- ID/DS DS 23 Break bv5
lupolo schreef:
Opzich spreken de schuiven voor zich ..
1x handel -> Boven en of beneden blazen
Links boven (Rechts is naar beneden, Links is naar boven)
1x handel -> Warm en of koude lucht
Links onder (Rechts is warmer, Links is kouder)
1x handel -> Harder zachter
Rechts boven (Rechts is harder, Links is zachter)
Ja, maar dan anders:
1x handel -> Boven en of beneden blazen
Links boven (LINKS is naar beneden, RECHTS is naar boven)
1x handel -> Warm en of koude lucht
Links onder (LINKS is warmer, RECHTS is kouder)
1x handel -> Harder zachter
Rechts boven (LINKS is harder, RECHTS is zachter)
- Oscar -
‘67 DS21bvh: “de nieuwe”
‘74 DS23 break, 5bak: poetsmobiel
‘05 C5 break: daghap / ‘02 Xsara 1.6 Break; voor de kids
ex ‘06 C5 2.0 HDIf exclusive break
ex ‘70 DS21ie, bvh, pallas: winterbak / rallywrak
ex ‘97 Xantia 1.9TD Break: total loss / ex ‘98 XM tct ambiance: stille zweef /
ex ‘72 DS23bvh: helaas total loss / ex ‘68 DS21bvh: sloper, ex-winterwrak / ‘00 Xantia 2.0HDi break/ ex ‘00 Xsara 1.6 Coupé





























Totaal aantal Berichten: 10299
Geregistreerd: 22-03-2005
- GS/GSA 1220 club break
- Overig Panhard 17 break
- GS/GSA X1
- ID/DS DS23H Pallas
- ID/DS ID20F break 21 5-bak
Kan de vraagsteller geen plaatjes kijken? Het spreekt vanzelf, toch?
Citroen!



Totaal aantal Berichten: 388
Geregistreerd: 01-09-2009
- 2CV 2cv6
- ID/DS DS21 pallas
mooie dame ,dat je er veel zwevende kilometers mee maakt welkom op het forum
groetjes DS rijder