2 van de 5
 < Vorige 1 2 3 4 Volgende >  Laatste »
   
Nieuwe lederen bekleding
CLL Martin
> 1400 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 1425
Geregistreerd: 19-10-2007

- 2CV 6 Club
- ID/DS DS21 M Pallas '67
Gepost: 22 januari 2011 11:47 PM
  [ # 16 ]

Het ziet er prachtig uit Marcel!

Profiel  
 
MielcitrofielDS
> 400 berichten
RankRankRankRank
Totaal aantal Berichten: 454
Geregistreerd: 26-09-2010

Gepost: 23 januari 2011 12:34 PM
  [ # 17 ]

Hier wat foto’s van het bruin leren interieur in de Break van mijn vader. Is ook nieuw gemaakt na inlevering van de oude stoelen en deurpanelen.
Hij is er erg blij mee, alleen hadden we achteraf de “deurbakjes” liever met wit skai bekleed ipv leder, hebben we zelf zo besteld maar was anders toch mooier geweest. Niettemin is het wel een prachtig geheel en zit het erg lekker!

Profiel  
 
Super IDee
> 200 berichten
RankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 288
Geregistreerd: 20-02-2010

- ID/DS DSuper4
Gepost: 23 januari 2011 01:44 PM
  [ # 18 ]

quoten op het laatste bericht is onzin!

Ziet er heel mooi uit.
Op de 1e foto zie ik rode velgen.
Op foto 5 zijn de velgen wit.
Wat is de kleur geworden. Rood, of toch wit?

Profiel  
 
MielcitrofielDS
> 400 berichten
RankRankRankRank
Totaal aantal Berichten: 454
Geregistreerd: 26-09-2010

Gepost: 23 januari 2011 02:32 PM
  [ # 19 ]

Om de verwarring nog even te vergroten:

Uiteindelijk is de keuze gevallen op rode velgen met grote DS-wieldoppen bij de zomerbanden, en witte velgen met kleine ID-dopjes in de winter. Leuk, die afwisseling!

Profiel  
 
Super IDee
> 200 berichten
RankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 288
Geregistreerd: 20-02-2010

- ID/DS DSuper4
Gepost: 23 januari 2011 08:22 PM
  [ # 20 ]

Drie jaar geleden heb ik de leren bekleding van mijn DS hersteld en deels vervangen. Met het resultaat ben ik zeer tevreden. Het ziet er weer prachtig uit.
Een goede bekende zag het resultaat en heeft gevraagd of ik de stoelen van zijn Scania Vabis uit 1967 nieuw wilde bekleden. Vandaag de eertste stoel gedaan.
Het is echt ongelofelijk. In 1967 zat een vrachtwagenchauffeur de hele dag op een stalenplaat met 1,5 cm schuim er overheen. Wat een verschil met het zitcomfort van de DS.

Profiel  
 
camemBert
> 1500 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 1533
Geregistreerd: 26-06-2006

- Traction Avant 11BL
- ID/DS 23IE Pallas mech
- (Grand) C4 Picasso 1.8 Ambiance
Gepost: 24 januari 2011 01:17 PM
  [ # 21 ]
citroen23 schreef:

Voor degene die het zo orgineel mogelijk willen hebben…....

http://www.atelierds.net/

Dit is een vriendje van de ‘italiaan’ die ook op citromobile staat,onder een wit party tentje.
Heeft trouwens ook goede remschoenen voor weinig geld (off topic)

Die vriend had ook leerstaaltjes met de perfecte kleur maar waar je aan de achterkant kon zien dat het leer niet door-en-door gekleurd is, gewoon standaard lichtgrijs. Dus elke kras is meteen een witte streep. 500 euro per stoel

Rene Schoone heeft het perfecte originele resultaat, maar ik heb het geld er niet voor over. Het hoeft niet perse origineel te zijn voor mij, zie het donkerrode interieur in de grijze DS.
En de investering moet een meerwaarde aan de DS geven; de nwe bekleding zou de DS zomaar 2x zo veel waard kunnen maken….

Toons lederman verkoopt ook de lederen bekleding direct (via marktplaats) voor zo’n 1500 euro (stoelen/bank en deurpanelen)

Du pain, du vin et… Citroën!

Citroen-forum.nl: ...omdat je Citroën nooit af is!

Profiel  
 
Snoekie69
< 100 berichten
Rank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 80
Geregistreerd: 23-08-2006

Gepost: 24 januari 2011 01:41 PM
  [ # 22 ]

Dat was mij niet gelijk opgevallen. Ik heb namelijk tijdens mijn orienteringsfase ook een stukje leer in handen gehad van deze italiaanse leverancier (zat vastgeniet aan het visitekaartje). Wat ik wel zag en voelde was dat het leer dunner was als het leer wat Rene gebruikt. Hoe dan ook, je zult voor jezelf de keuze moeten maken en het is raadzaam alsvorens je de opdracht aan iemand geeft goed rond te kijken en te vergelijken; het blijft (meestal) toch een behoorlijke smak geld wat je achter moet laten. Overigens is het rood op mijn foto’s hetzelfde als het afgebeelde rood (foto’s de break) op Rene’s website. Op mijn foto’s lijkt het rood iets lichter en intensiever. Verder is de bovenstaande combi (foto’s ds break) ook prachtig.

Groet,
Marcel

Déesse - Alleen de naam al…...

Profiel  
 
CLL Martin
> 1400 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 1425
Geregistreerd: 19-10-2007

- 2CV 6 Club
- ID/DS DS21 M Pallas '67
Gepost: 24 januari 2011 01:42 PM
  [ # 23 ]

Het mooist vind ik nog altijd een in mooie staat verkerende originele set leder, alleen dat is bijna onvindbaar. De zittingen (de banen op de zitting) van de bestuurdersstoel zijn eigenlijk altijd wel plat. Maar dat is ook niet gek na zo’n 40 jaar. Origineel leder heeft wel een sfeer die goed bij de DS past. Rene Schoone weet dat het beste te benaderen, maar de nieuwe sets leder van Citro Toon zijn voor het geld eigenlijk helemaal niet slecht. Het leder op de foto’s van Han vind ik minder mooi ogen, maar dat komt (zoals Waterman al zei) stoffen stoelen met leder bekleed zijn naar het model van de stoffen hoes.

Profiel  
 
Robin Visser
> 5000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 5231
Geregistreerd: 29-08-2008

Gepost: 24 januari 2011 02:02 PM
  [ # 24 ]

Effe aan het kijken bij de buren voor een mij altijd interesserend onderwerp. Voor een goed resultaat is het denk ik van belang voor maatwerk te gaan. Kant en klaar hoezen, zo heb ik me bij mijn vaste adres laten uitleggen, dat komt in regel niet helemaal mooi strak om de stoelen heen te zitten. In mijn oriëntatierondje voor mijn SM van een tijd geleden ben ik ook bij René Schoone geweest. Daar heb ik DS-werk van hem gezien. Echt mooi en niets op aan te merken.

Een dag niet gezweefd, is een dag niet geleefd.

Kijk ook ‘ns op de site van de Citroën SM-club! http://www.citroensmclub.nl

Profiel  
 
gerardeux
> 300 berichten
RankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 318
Geregistreerd: 23-11-2005

Gepost: 24 januari 2011 09:56 PM
  [ # 25 ]

Op zichzelf zit er van origine natuurlijk ook een kant en klare hoes omheen. Maar je hebt toch wel een punt. Het is niet alleen de hoes maar ook het verenpakket en al het schuimrubber. Ik heb zelf meerdere stoelen als basis gebruikt. Vaak zijn de veren van vooral de bestuurdersstoel doorgezakt, als ze al niet gebroken zijn en het schuimrubber kan plaatselijk verpulveren. Daar moet je dus wat aan doen, of nieuwe schuimrubber hoezen kopen (duur bij onze Duitse vriend) of extra dun schuimrubber op die plekken verlijmen. Met die kant en klaar hoezen kun je dan prima resultaten behalen.

Profiel  
 
DS1967Pallas
< 100 berichten
Rank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 47
Geregistreerd: 23-09-2010

- ID/DS DS 21 Pallas
Gepost: 30 januari 2011 09:05 PM
  [ # 26 ]

Waar zijn die “kant-en-klare-zwart-leren-hoezen” te verkrijgen?

R a p p e l e z - v o u s   h i e r ,  r ê v e z   d e   d e m a i n ,  m a i s   v i v e z   a u j o u r d ’ h u i !

Profiel  
 
MielcitrofielDS
> 400 berichten
RankRankRankRank
Totaal aantal Berichten: 454
Geregistreerd: 26-09-2010

Gepost: 30 januari 2011 09:07 PM
  [ # 27 ]

Zelf een laagje schuim onder de hoes pas maken is ook niet de grootste moeite… Die hoezen zijn bij CitroClassique in Borculo te krijgen.

Profiel  
 
DriverD
> 10000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 10299
Geregistreerd: 22-03-2005

- GS/GSA 1220 club break
- Overig Panhard 17 break
- GS/GSA X1
- ID/DS DS23H Pallas
- ID/DS ID20F break 21 5-bak
Gepost: 30 januari 2011 09:09 PM
  [ # 28 ]

En bij CitronPieces, en bij Sassen…

Citroen!

Profiel  
 
waterman
> 40000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 43461
Geregistreerd: 26-02-2005

- Overig Jaguar 3.4 litre saloon
- Overig Someca SOM 20D
- Overig Volvo C70n
Gepost: 30 januari 2011 09:11 PM
  [ # 29 ]

Dat leer van CitronPieces vind IK niets. Het past wel ok, maar het leer is te dun en van een soort Thais kippenleer kwaliteit.

Ik ben niet arrogant. Ik ben de beste.
gediplomeerd Citroën Specialist!

Doneer, zo blijven we draaien!

disclaimer: al mijn adviezen komen voort uit opleidingen en professionele werkervaring. Let op, gebruik van mijn tips, trucs en adviezen geschiedt op eigen risico en autotechnische kennis is een vereiste

Profiel  
 
DriverD
> 10000 berichten
RankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRankRank
Avatar
Totaal aantal Berichten: 10299
Geregistreerd: 22-03-2005

- GS/GSA 1220 club break
- Overig Panhard 17 break
- GS/GSA X1
- ID/DS DS23H Pallas
- ID/DS ID20F break 21 5-bak
Gepost: 30 januari 2011 10:02 PM
  [ # 30 ]

Volgens mij wordt er toch veel dun leer, met name schapenleer verkocht voor de DS….

Citroen!

Profiel  
 
 
2 van de 5
 < Vorige 1 2 3 4 Volgende >  Laatste »
 
© Citroën-Forum 2003 - 2025 | adverteren
Facebook