C1 uit 2018 met 1.0l 3cilnder, net nieuwe bougies gezet. Bij gas los bij ongeveer 1200 toeren een tikkie vanaf het motorblok. Dat tikkie is alleen bij gas loslaten en niet elke keer. Bedankt voor de reakties








Totaal aantal Berichten: 857
Geregistreerd: 13-05-2005
- (Grand) C4 Picasso 1.2 Pure Tech
- 2CV Special
- (Grand) C4 Picasso 1.6 thp Intensive
Met wat pech, heb je verkeerde bougies gemonteerd, die langer zijn dan de oude. Dan zou het mogelijk kunnen zijn, dat de zuiger er tegenaan tikt.
Zet maar weer in de agenda!!! Vierde weekend juni organiseren wij voor de 16de keer het Lindetreffen in Oldeholtpade!! Van 20 t.m. 22 juni 2025 zijn jullie weer welkom!!
Dan zou je het bij alle toerentallen moeten horen naar mijn idee…... Heb je dezelfe bougies gekocht ? Of heb je nou die variant met 3 of 4 elektrodes gekocht ?
Citroën SM: Ceci n’est pas une voiture…..c’est un art de vivre !!
history: BX gti (2x), BX sport, BX 16V MK2,Xantia 2.0 SX, DS23 pallas injection.














Totaal aantal Berichten: 1413
Geregistreerd: 27-03-2011
- 2CV 2CV6
- Overig Mobylette
- C5 2.0 automaat
- Ami 8
- GS/GSA 1130 berline
- ID/DS 19b
Vreemd….. Is er niets in het gat gevallen tijdens de bougiewissel? En zoals eerdere reacties: welk type bougie kwam eruit en welke zitten er nu in? De C1 1.0 heeft bougies met een ring (niet conisch). Heb je geen gereedschap achtergelaten wat rammelt/tikt? Zit er niets los wat resoneert?
VrGrJ
Citroën, dat rijdt pas fijn