Druk nou op de knop: Plaats reactie. En niet op de knop quote !!!!!!
Het zou kunnen zijn dat je eerst die firmware 44.06.44.22 moet laden, omdat die 42….. te oud is. Die is gedateerd 2020.
En pas als die er in zit, dat je dan door kunt naar de laatste: 44.07.33.32.
HIER kun je zien welke versies er geweest zijn.
Groet,
JW
GÉÉN vragen via PB’s, daar is het forum voor ![]()
Beste JW,
Dank voor de info, als ik jet dus goed begrijp heeft de vorige eigenaresse, de software en kaarten nooit geüpdatet.
Zal dus zoals je zegt eerst naar versie 44 .06.44.22, zoals de my citoenapp aangeeft moeten updaten
Dank voor je snelle reactie
Frans
Inderdaad.
We lezen graag hoe de update verloopt.
En daarna kijken of de Citroën tool de volgende update aanbiedt.
Groet,
JW
GÉÉN vragen via PB’s, daar is het forum voor ![]()
Beste JW,
Ja zal zodra ik volgende week een parkeerplek voor de deur heb, de door met mijn mac gemaakte update proberen uit te voeren, heb ook de handleiding meteen geprint.
Jullie horen van mij.
Nog één vraag, tijdens de update dient de motor gestart te zijn en en in stand P of N, kan ik tijdens het update proces bv de auto tijdelijk verlaten voor toilet of zo of is dat niet aan te raden?
Grt Frans
Technisch gezien kan dat.
Maar durf jij je auto dan zo achter te laten?
“Iemand” die dat in de smiezen heeft kan er dan zomaar mee wegrijden ![]()
Groet,
JW
GÉÉN vragen via PB’s, daar is het forum voor ![]()
Beste JW,
Nee was gewoon een vraagje, ik woon in een beneden, dis dat iemand met de auto ervandoor gaat hoef ik niet bang voor te zijn.
Maar wil uiteraard met mijn neus boven op het proces zitten zodat ik meteen kan ingrijpen als er iets mis gaat, zorg wel voor koffie en de krant in de auto
grt Frans
Beste JW en anderen,
Vandaag update gedaan echter het scherm gaf alleen aan dat de navigatiemap van europa geüpdatet diende te worden, vervolgens akkoord en selectie gemaakt van landen, dus niet gehele kaart geüpdatet, aan het eind melding update ok.
ik zal de usb stick nog eens op mijn oude mac checken want het entertainment systeem kwam geen melding of mogelijk is deze toch niet nodig geweest.
grt Frans
Beste JW,
Wat overigs wel vreemd is dat in de My Citoen app, nog steeds de melding komt van de kaartupdate?
grt Frans
Als ik jouw VIN ingeef, krijg ik de volgende melding:
De service lijkt niet beschikbaar, probeer het later nog eens.
Dat krijg ik niet bij andere VIN’s die ik ken, daar komt dan te staan:
Er zijn geen updates beschikbaar
Bij die auto’s is inderdaad al de laatste versie geïnstalleerd.
De vraag is dus: kan de server wel contact maken met jouw auto om te checken hoe dat zit?
Kun jij zien in het menu of de “connected services” actief zijn?
Groet,
JW
GÉÉN vragen via PB’s, daar is het forum voor ![]()
Beste JW,
Zoeven in de automdeckaart gecheckt, het betreft nog steeds de oude kaart, heb dus voor noppes 40 minuten in de aut gezeten, de connected service werken wel,hij houdtvwel devgereden ritten bij.
Zal decstick nog eens controleren en binnenkort bij de citroen dealer waar hij altijd in onderhoud is geweest langs gaan, is dichtbij 12 km , misschien dat zij ook nog tips hebben.
Fijne avond
Grt Frans
Frans1955 schreef:.......de connected service werken wel, hij houdt wel de gereden ritten bij.
Heb je het daarbij over gereden ritten die je ziet op je phone?
Die komen niet via de connected service, lees via het mobiele netwerk, maar via een BT verbinding tussen je mobiel en de auto.
Groet,
JW
GÉÉN vragen via PB’s, daar is het forum voor ![]()

