Sinds kort ben ik in het bezit van een Cx break. Met de huidige brandstofprijzen loont het de moeite om een lpg installatie in te bouwen. Maar natuurlijk niet ten koste van de enorme ruimte. Heeft iemand al eens de moeite genomen om dit uit te zoeke, cq uit te laten voeren. Of zijn er nu meerdere (gelukkige) bezitters van een break die hier ook in geïnteresseerd zijn. Volgens mij moet het kunnen om op de plaats van de benzine tank (afmeting 25x75x63 cm) een ringtank en kleine benzinetank te plaatsen.
Zijn er forumleden met ervaring en/of interesse hierin.
Totaal aantal Berichten: 6533
Geregistreerd: 10-02-2005
- CX 2000 Pallas
- DS 3 1.2 So Chic
Volgens mij heeft Nard van Renard in Beneden-Leeuwen zoiets ooit met zijn CX Break gedaan. Die zou je kunnen vragen om advies.
“Het zijn gewoon supergoeie auto’s!”
ex: XM 2.0 Turbo CT (1999), CX 25 TGD Turbo / 25 TGi Break (1991), Saxo 1.1i (2003)
Nard heeft dat inderdaad gedaan: Ringtank achterin.
Voorin in plaats van het reservewiel of ergens onder de motorkap een benzine tankje ( ik dacht uit een fiat 500 van de ‘70er jaren) geplaatst.
Ik weet niet wat de RDW daarvan denk, ze kunnen nogal moeilijk doen ivm de veiligheid van z’n tankje.
To err is human, not to err is divine.

