




















Totaal aantal Berichten: 2949
Geregistreerd: 06-03-2004
- CX 22TRS Blanc Meye
- C1 Collection 5d Noir
- Overig VW T-Cross R-line Pure White
Waarom zijn de Cxen bij Garage Timmer in Groningen zo duur :
Zie
Bijna 13.000, 11,000 enz. voor een CX lijkt mij toch een beetje te enthousiast.
Het is natuurlijk een van de goddelijkste auto´s ooit, maar toch.
Zoveel geld voor een `auto` uit half jaren 80, voor dat geld heb je ook een van de mooiste DSsen en zelfs al een redelijk aardige SM.
Zijn deze in een zeldzame onberispelijke staat bij Timmer, krijgen
we er een gouden Rolex bij of zit er levends lang garantie op :
Ron
ge-editeerd door Tom D., url ingekort!
je krijgt bij timmer een hoop roest en veel problemen mee en je bent een grote zak euros armer





















Totaal aantal Berichten: 2039
Geregistreerd: 14-02-2004
- BX 14E
- C1 C1 Selection
citroenc2 schreef:je krijgt bij timmer een hoop roest en veel problemen mee en je bent een grote zak euros armer
Tsja, hier ben ik het eigenlijk wel mee eens. Stinkend duur die man. Al zijn het op zich wel vaak schitterende auto’s die hij uit frankrijk haalt maar die prijzen En zo geweldig is zijn service niet.
Nissan X-Trail ‘17
C1 Selection pack look 5d, ‘16 (Wit…)
BX 14E ‘86 (Blanc Cremant)
Ex: BX 16RS, BX 14TE, Saxo, Xantia Break TD, Xsara Picasso HDi Excl, C1 Sed, 2CV6 Club, C5 break HDi, C1 Ambiance, C5 Tourer, C4GP Excl





















Totaal aantal Berichten: 2949
Geregistreerd: 06-03-2004
- CX 22TRS Blanc Meye
- C1 Collection 5d Noir
- Overig VW T-Cross R-line Pure White
Klinkt niet echt positief. Uit eigen ervaring :
:
Garage / Citroënspecialist Bonhof in Epe schijnt goed met CX-en te zijn. Heeft ook een ruim aanbod.
Geen persoonlijke ervaring mee. Alleen meer dan 20 jaar geleden eens een probleem met de spanningsregelaar van mijn ‘77 GS Pallas op laten lossen. Daar kon ik toendertijd overigens wel gewoon even op een doordeweekse avond voor langskomen (maar da’s inmiddels al zooooo lang geleden )
Hans
Xantia 1.8i 1998 Blanc Banquise met originele middenarmsteun
Peugeot 106 1998 Bleu de Chine
Ook gehad: GS Pallas, GSA Spécial, Visa 11RE, BX Leader, DSpécial, Xantia 1.8iX en BX 14 Deauville


































Totaal aantal Berichten: 15438
Geregistreerd: 17-08-2004
- 2CV Special
- BX 16 TRS
- XM 2.5 TD Pallas
Toevalig kreeg ik vandaag een link naar zijn website in mijn mailbox binnen.
En mijn eerste reactie was….. “Hij heeft mooi spul staan, helaas is zijn passie voor Citroën-oldtimers net zo groot als die voor geld…”
En idd, ik vind hem dus ook erg duur…. Maar misscien zijn zijn wagens wel allemaal picobello in orde!
Iemand ervaringen??





















Totaal aantal Berichten: 2949
Geregistreerd: 06-03-2004
- CX 22TRS Blanc Meye
- C1 Collection 5d Noir
- Overig VW T-Cross R-line Pure White
Tja ik zag deze ook staan op zijn site:
Citroen
Type Ds 21 inj. Cabriolet Kleur Antracit metallic
Bouwjaar 1970-04 Kilometerstand 125000 km
Brandstof Benzine Gewicht 1320 kg
Carrosserie Cabriolet / 2 deurs Transmissie Semi-Automaat / Voorwielen
APK Nieuw Garantie Ja
Opties Audio, Lederen bekleding, Metallic lak, Stuurbekrachtiging
Bijzonderheden Afleveringsbeurt €100,=
Prijs € 85000
Mooie en altijd al een zeer exlusieve Ds erg maar 85,000 euro ????
Dat is dus echt alleen het geld tekentje veranderen. Een paar jaar terug was dat nog in guldens, ok die bestaan niet meer, maar toch :
Het was inderdaad ook mijn vraag, zijn deze CXen dan ook technisch en carrossie in concoursstaat, dan is het nog…........
Ron





















Totaal aantal Berichten: 2039
Geregistreerd: 14-02-2004
- BX 14E
- C1 C1 Selection
r.kerstens schreef:Klinkt niet echt positief. Uit eigen ervaring
:
:
ik helaas wel
Nissan X-Trail ‘17
C1 Selection pack look 5d, ‘16 (Wit…)
BX 14E ‘86 (Blanc Cremant)
Ex: BX 16RS, BX 14TE, Saxo, Xantia Break TD, Xsara Picasso HDi Excl, C1 Sed, 2CV6 Club, C5 break HDi, C1 Ambiance, C5 Tourer, C4GP Excl
timmer is een grote vrek. Alles wat hij te koop zet is heeeeel duur en hij moet alles voor niets hebben. Verder is hij niet echt eerlijk.
Mijn vader had zn DS voor een grote nakijk beurt naar Timmer gebracht. De conclusie van Timmer was dat hij de DS nog wel voor een prikke wou kopen want het was volgens hem een grote elende. Hij zei dat er overal gaten in zaten en dat het niet meer lang zou duren voordat de DS er op mee zou houden. Dat was ongeveer 1,5 jaar geleden en nog rijdt de DS. We hebben er helemaal geen grote problemen mee gehad, kortom, hij wou de auto gewoon hebben.
Kortom, wij komen niet meer bij Timmer.
Doneer nu: http://www.citroen-forum.nl/donaties/
























Totaal aantal Berichten: 5830
Geregistreerd: 27-07-2003
- ID/DS D-Super
ik zag laatst ergens op het forum hier een link naar een importeur van franse schone ergens in voorburg geloof ik. op die site heb ik echt een uur of 2 kwijlend zitten klikken. wie weet welk bedrijf dat ook al weer was?
erik wijngaarden schreef:ik zag laatst ergens op het forum hier een link naar een importeur van franse schone ergens in voorburg geloof ik. op die site heb ik echt een uur of 2 kwijlend zitten klikken. wie weet welk bedrijf dat ook al weer was?
Erik? is dat een dealer of een handelaar ? Ik woon in Voorburg nl.
























Totaal aantal Berichten: 5830
Geregistreerd: 27-07-2003
- ID/DS D-Super
handelaar.. hij importeert uit frankrijk en italie hoofdzakelijk. heeft fantastische CX-en staan. maar ik begin niet te twijfelen over de lokatie voorburg.. was wel regio den haag i.e.g.













Totaal aantal Berichten: 1205
Geregistreerd: 17-09-2004
- GS/GSA X1
- XM V6 Pallas
Jaspuspor schreef:als we het er toch over hebben:
noem eens een paar “goede” adresjes dan. Voor een potentiele CX koper lijkt Timmer op het eerste oog namelijk wel een goed adres.
www.citroville.nl
Jan van Gompel in Eindhoven is niet goedkoop, wel goed
www.doro.nl meestal duurdere klasse, had laatst ook een 1978-GTi met wat werk voor weinig, niet meer op de site, toen nog wel op marktplaats
www.garagevanbemmelen.nl, vaak de wat goedkopere auto’s met werk, maar hun occasionlist is vaak niet geheel recent/compleet.
www.renard.nl is duur maar ruilt goed in, goed spul
wijnhovencx-xm.nl is ook niet goedkoop en houdt er wat aparte onderhoudscriteria op na (LHM expirimenteel nooit vervangen en nooit wat zien stukgaan, dus doettie dat niet meer), verder wel vertrouwenwekkend (zie CX-site van Dolf Colenbrander ergens op het web, http://www.dolfmoon.nl ofzoiets).
Effe bellen dus… En duidelijk maken wat je wil: goed of goedkoop, kan allebei, maar niet tegelijk
Bieberg vind ik erg duur, althans voor GS-sen. DS-prijzen ken ik niet goed.
Rogier, Citroën GSA X1 1984, XM V6 Pallas 1994, Lexus GS300h 2014
Ex: Xantia HDI Break 2000, CX 22 TRS 1989, XM TD12 1993, P205 Forever D 1995, XM V6 Exclusive 1996, Fiat GrPunto 2006, CX 2400IE Pallas C-matic 1978, BMW 320i 2005, Porsche 968 1994, MB B180CDI 2014, Toyo Prius 2012, BMW 325Ci Cabrio 2005












































Totaal aantal Berichten: 25715
Geregistreerd: 31-07-2003
- Ami 6
- SM 2.7 i.e.
Wim van der Laan in Abbenes.
Alleen grote Hydraulisch geveerde citroens.
Goed en niet heel duur.
Zelfbenoemd Citroën Specialist!
Main Entry: bo·gart
Pronunciation: ‘bO-“gärt
Function: verb
1 : BULLY, INTIMIDATE.
2 : to use or consume without sharing. <don’t bogart that joint, pass it over>


























Totaal aantal Berichten: 7071
Geregistreerd: 08-08-2004
- CX reflex ie break turbo 2
- C6 (2005-2012) 3.0HDI Exclusive
Klinkt heel redelijk. Mijn 77’er Gti was 3500,- met 107,000km, en portieren met werk. Dus lijkt me een redelijke priijs als ie goed is… realiseer wel dat ie best wat herrie gaat maken op snelheid , dat doet de mijne ook.
“If at first the idea is not absurd, there is no hope for it.” - Albert Einstein
“According to Einstein’s theory of relativity, the faster you travel, the slower time passes… ergo… the faster I drive, the longer I live.”
Doneer om het forum draaiende te houden!