Heb eindelijk 1 kant gedaan…. met wat gedoseerd geweld en kruipolie.
Nu zag ik wel dat de aandrijfas en draagarm helemaal geforceerd moeten worden om de schokbrekerpoot los te krijgen….
Als ik de gebruiksaanwijzing lees van Monroe (fabrikant), dan moet het een klusje van niets zijn en de schokbreker zonder enig geweld te demonteren zijn.. ?
Wat doe ik dan verkeerd wink
Volgens mij doe je niks verkeerd. Ik heb bij mijn ZX precies dezelfde ervaring.
Jos van der Voort
Ok, dan ga ik morgen de andere kant doen…mits het weer goed is lol
Het werken rondom de wielophanging vraagt altijd gepast geweld, als het echt zo makkelijk ging zoals in het boek stond, was er geen lol meer aan







Totaal aantal Berichten: 678
Geregistreerd: 27-07-2006
- Xsara Ligne Prestige 1.8 16 v Break
- Saxo 538 spot
dus het viel achteraf nog wel mee, het is ook best wel te doen en ja een beetje gepast geweld doet vaak wonderen.
Als je er geen verstand van hebt, zorg dan dat je het wel krijgt
Ziezo ! de andere kant is ook klaar…..
Alleen tijdens het het de-monteren is er aan de bak-zijde olie weggelopen langs de aandrijfas roll Nu was het niet echt veel,maar dat moet wel weer bijgevuld worden of is er een keerring kapot…(lekt nu niet meer)
als hier iemand nog info over heeft dan hoor ik dat graag D