Komop, life sucks, get a fucking helmet ![]()
Op naar die nieuwe CX, dr zijn zat dames die zitten te wachten op zon goed baasje ![]()
It’s nice to be important but it is more important to be nice.
http://www.explosionsandboobs.com/
Doneer, zo blijven we braaien!
Totaal aantal Berichten: 3026
Geregistreerd: 22-08-2006
- BX 19 GT
- BX 16 RS
T(h)ijs schreef:Komop, life sucks, get a fucking helmet
Op naar die nieuwe CX, dr zijn zat dames die zitten te wachten op zon goed baasje
Heheheh
Gisteren wezen kijken naar die GTiT in Lelystad: weinig roest, alleen de naden van de dorpels achter zijn dik en het achtersubframe (of eigenlijk de platen daarop) heeft dezelfde plekjes als die van mij. Interieur is overdreven gepoetst, maar ziet er heel netjes en heel uit. Banden zouden nieuw zijn, qua profiel inderdaad wel, maar wel met droogtescheuren. Koppeling gaat heel zwaar, maar slipt niet, waarschijnlijk nog nooit vernieuwd. Valt met een nieuwe kabel misschien nog even uit te stellen. Verder trekt ‘ie naar links, lijkt me 0-stelling diravi. Remt geweldig (en gaat daarbij gewoon rechtdoor), maar weet niet zeker of ‘t ABS het doet. Airco doet het niet. Draagarmlagers lijken goed, geen gekraak gehoord, wielen staan recht.
Lak ziet er heel goed uit, maar linkerdeuren zijn lelijk bijgewerkt. Verschillende electrische dingetjes die ‘t niet doen (raam linksvoor en rechtsachter), oliepeilmeter is gek (peilt eens in de zoveel tijd tijdens rijden), oliedruk wordt niet gemeten. Displays doen het (met groene cijfers!?). Motorisch geweldig, loopt heel mooi en meer vermogen dan die van mij. Recent achterklep gerepareerd en gespoten, leidingen accubol (lelijk) vernieuwd, nieuwe hemel, grote beurt bij Bonhof. 176.000 km. Zou 3000 euro moeten kosten, niet onredelijk, maar wel veel gezien die koppeling.
Ook aan ‘t mailen met een Fransoos voor een GTiT2 met 120k die 3600 euro zou moeten kosten. Ff geen zin om ‘t te vertalen:
Le toit est en vinyl et celui est en très bon état. [erg mooi
]
Je suis le 3éme propriètaire.
Début d’un point de corrosion avant droit (près de la batterie) mais traité et idem longeron extérieur droit.
Le véhicule est équipé de l’ABS,ordinateur de bord, cuir et moquette noir en excellent état.
Le contrôle technique indique :
jeu mineur d’articulation avant droit
Passage de roue ,pare boue : début de corrosion avant gauche et idem longeron extérieur. droit
Moteur : défaut d’étanchéité.
Klinkt op zich niet slecht, maar vraag me af wat die motorlekkage inhoudt: in ‘t ergste geval lekke koppakking? Iig geen 3600 waard.
Morgen naar die in Friesland kijken.
ray schreef:Die in friesland staat al heeeeel lang te koop,absoluut een aankoopkeuring bij een specialist laten doen.
Bij timmer staat nog een witte gti t2 met 147000 km voor vr.pr 3500.
Misschien kan er nog iets van de prijs af?.
Heb die wagen zelf ooit bij een citroendealer in duitsland gekocht met 70000 km op de klok,was van een oude baas geweest,1ste eig.
Heb die auto aan een liefhebber in friesland verkocht,die heeft hem nu ingeruild bij timmer.
Gr Raymond
om eerlijk te zijn zou ik timmer overslaan vaak is er wat mis met de autos ![]()
kijk anders eens bij de oosterburen ![]()
Totaal aantal Berichten: 3026
Geregistreerd: 22-08-2006
- BX 19 GT
- BX 16 RS
citroenc2 schreef:kijk anders eens bij de oosterburen
Ik doe niet anders, maar weinig interessants op dit moment ![]()
beerpeet schreef:citroenc2 schreef:kijk anders eens bij de oosterburen
Ik doe niet anders, maar weinig interessants op dit moment
op ebay fr staat een gti t en doro heeft er ook nog 1 staan met 70000km
bel anders die man in koblenz eens of cqs in belgie
Peter ,je hebt pb ![]()
Groet Roy
Neem ook eens een kijkje op http://www.citroy.nl
Totaal aantal Berichten: 8480
Geregistreerd: 19-05-2007
- CX 25 RD break, Jacqueline
- BX 1.9 TURD, de Euro
in ‘t ergste geval lekke koppakking
dat is een jointe de culasse, dat zou dan toch als zodanig vermeld zijn lijkt me. vraag het even na.
Totaal aantal Berichten: 3026
Geregistreerd: 22-08-2006
- BX 19 GT
- BX 16 RS
had je al gebeld? ![]()
Groet Roy
Neem ook eens een kijkje op http://www.citroy.nl
Totaal aantal Berichten: 3026
Geregistreerd: 22-08-2006
- BX 19 GT
- BX 16 RS
xm'metje schreef:had je al gebeld?
Yep, maar gaat niet binnenkort lukken om langs te gaan (bovendien heb ik eigenlijk al een keuze gemaakt, later meer)
Kreeg trouwens geen melding van je reactie ![]()
Totaal aantal Berichten: 3845
Geregistreerd: 08-05-2005
- CX 2200
- CX 2200
vertel, vertel!
Als je voor die uit lelystad gaat moet je wel even kijken of de oliedruksensor is aangesloten.
Bij mijn eerste gti turbo hadden ze het stekkertje eraf getrokken om de te lage oliedruk te verdoezelen.
Motor liep wel mooi,maar waarschijnlijk beginnende lagerschade.
Is wel moeilijk om te zien of de stekker erop zit,sensor zit onder de bovenste motorsteun.
Gr Raymond
Het was een cx of niks
Totaal aantal Berichten: 1745
Geregistreerd: 18-09-2004
- C1 Ambiance
- CX Gti
@Ray: Ik neem aan dat je het over de motoroliedruk hebt, maar dan brandt het lampje toch bij contact aan?
ray schreef:Als je voor die uit lelystad gaat moet je wel even kijken of de oliedruksensor is aangesloten.
Bij mijn eerste gti turbo hadden ze het stekkertje eraf getrokken om de te lage oliedruk te verdoezelen.
Motor liep wel mooi,maar waarschijnlijk beginnende lagerschade.
Is wel moeilijk om te zien of de stekker erop zit,sensor zit onder de bovenste motorsteun.Gr Raymond
Ernst http://members.ziggo.nl/ernst23/
“Toen puntje bij paaltje kwam werd de speer uitgevonden…”
Totaal aantal Berichten: 3026
Geregistreerd: 22-08-2006
- BX 19 GT
- BX 16 RS
ray schreef:Als je voor die uit lelystad gaat moet je wel even kijken of de oliedruksensor is aangesloten.
Bij mijn eerste gti turbo hadden ze het stekkertje eraf getrokken om de te lage oliedruk te verdoezelen.
Motor liep wel mooi,maar waarschijnlijk beginnende lagerschade.
Is wel moeilijk om te zien of de stekker erop zit,sensor zit onder de bovenste motorsteun.Gr Raymond
Hmm
Kan ‘t me niet voorstellen, verkoper lijkt eerlijk maar zal ‘t zeker checken. Denk echter toch wel dat ik dat dan gehoord had. Dacht eerder aan ‘n kapotte sensor of gewoon slecht contact.
woutersmits schreef:vertel, vertel!
Die dus! ![]()

- Ik bedoel: 


