








Totaal aantal Berichten: 857
Geregistreerd: 27-07-2004
- XM V6 24V Exclusive
Laten we hopen van wel. Het zou toch eeuwig zonde zijn als hij de dame na 2 maanden alweer van de hand moet doen.
Sic gorgiamus allos subjectatos nunc












































Totaal aantal Berichten: 27973
Geregistreerd: 21-09-2004
- CX 25 GTi Turbo 2
- ID/DS 23 IE Pallas Mécanique
- C5 3.0 V6 HDi Exclusive
2 maanden?
Dit topic bestaat al ruim een jaar
Auto is idd al een jaar en 2 maanden in mijn bezit
Ze blijft in ieder geval, die beslissing is genomen. Zaterdag gaat de xm naar de garage en dan zullen we weer verder zien…
Xsara Coupe
Nou dan is dat alvast goed nieuws (dat ze niet weg gaat)!
Groet, Arjan
Misschien toch een beetje meer een type 1 type… of toch type 2
Citroën XM turbo ct
Doneer, zo blijven we draaien!
Een tip voor de kalender? Een bijdrage voor de voorpagina? Schrijf .(JavaScript moet ingeschakeld zijn om dit e-mail adres te bekijken)!









Totaal aantal Berichten: 857
Geregistreerd: 27-07-2004
- XM V6 24V Exclusive
Arjan Verkade schreef:2 maanden?
Dit topic bestaat al ruim een jaar
Kijk, ik geloof dat ik een beetje overwerkt begin te geraken. Dank je Arjan.
Xara Coupe, ik ben blij dat de kogel door de kerk is.
Groeten
Paul
Sic gorgiamus allos subjectatos nunc




















Totaal aantal Berichten: 1902
Geregistreerd: 06-10-2005
- C5 2.0 16v Exclusive automaat
Ok er is in ieder geval een oplossing gevonden. Mooi























Totaal aantal Berichten: 4871
Geregistreerd: 13-08-2006
- Xsara Scootertje.
Beetje laat ik weet het, maar toch goed dat ze mag blijven, top!!
” Citroën amateur monteur in ruste!? Mijn scootertje Kymco PeopleS 4T 50 “
De meeste mensen die mij kennen wisten denk ik ook al dat de kans dat ze ook werkelijk weg zou gaan ergens rond de 0 zou zijn… Er moet heel wat gebeuren wil ik haar weg doen. Ik heb een beetje een haat/liefde verhouding met de auto
Xsara Coupe









Totaal aantal Berichten: 820
Geregistreerd: 10-04-2005
- C6 (2005-2012) 2.7 HDiF Exclusive
Er wordt hier gesproken in raadsels.
Wat is er nu met de auto aan de hand, zonder naam en rugnummer te noemen ?
Domme vragen bestaan niet.
Er is door een garage aan de auto gesleuteld, en kort daarna is er iets met de wagen aan de hand. aangezien beide partijen hebben afgesproken om op korte termijn te kijken wat er nu mis is gegaan, willen we geen vooroordelen en gegis in dit topic. marco respecteert dit, de garage kijkt zaterdag wat er mis is gegaan. daarna zullen beslissingen worden genomen.
Voor de rest ben ik niet op de hoogte, maar voordat er allemaal oordelen komen willen we afwachten wat de partijen onderling afspreken.
Bedankt voor jullie begrip.
Onzin word uiteraard gewist.
veel sterkte marco nu hopen dat de xm er motorisch weer boven op komt
Ik ben de rechter op de foto.









Totaal aantal Berichten: 857
Geregistreerd: 27-07-2004
- XM V6 24V Exclusive
Discussies over modbeslissingen per PB zoals te lezen is in het beleid.
T(h)ijs
Sic gorgiamus allos subjectatos nunc






















Totaal aantal Berichten: 3779
Geregistreerd: 25-05-2004
- XM 3.0 V6 24v
- XM 2.0i 8v
en wat was er mis gegaan? en wat is er opgelost?
Wat er precies mis is gegaan nu en in het verleden laten we even in het midden. De auto loopt weer, door de garage is alles keurig opgelost in mijn ogen en ze loopt nu verschrikkelijk mooi!
Veren doet ze ook beter dan ooit te voren en ik rij nu echt met een glimlach op mn gezicht rond. Uiteraard kon dat geluk niet lang blijven en moest de auto weer even door jeugd aangepakt worden, maar ook dat wordt op korte termijn weer opgelost
Ben benieuwd hoe de xm er straks uit gaat zien
Als het goed is wordt ook de hele voorkant met die nare schuurkrassen onder de lak overgespoten en is daar ook niets meer van te zien!
Verder komen er morettes in de auto, komt er een musketier voorbumper op en als klap op de vuurpijl komen er ook nog een reflector achter de kentekenplaat en xenon in alle lamparmaturen!
Xsara Coupe
Xsara Coupe schreef:Wat er precies mis is gegaan nu en in het verleden laten we even in het midden. De auto loopt weer, door de garage is alles keurig opgelost in mijn ogen en ze loopt nu verschrikkelijk mooi!
Veren doet ze ook beter dan ooit te voren en ik rij nu echt met een glimlach op mn gezicht rond. Uiteraard kon dat geluk niet lang blijven en moest de auto weer even door jeugd aangepakt worden, maar ook dat wordt op korte termijn weer opgelost
![]()
Ben benieuwd hoe de xm er straks uit gaat zien
![]()
Als het goed is wordt ook de hele voorkant met die nare schuurkrassen onder de lak overgespoten en is daar ook niets meer van te zien!
Verder komen er morettes in de auto, komt er een musketier voorbumper op en als klap op de vuurpijl komen er ook nog een reflector achter de kentekenplaat en xenon in alle lamparmaturen!Xsara Coupe
Verder komen er morettes in de auto, komt er een musketier voorbumper op en als klap op de vuurpijl komen er ook nog een reflector achter de kentekenplaat en xenon in alle lamparmaturen
Echt waar?
Smaken verschillen…. Gelukkig ben je tevreden en heb je een fijn rijdende auto terug!
Magical box specialist! Read-out and reset your computer yourself!