Om dit probleem aan te pakken heb ik de map sensor schoongemaakt. Hierna reed de auto 1 dag zonder het stotteren. De dag erna kreeg ik weer de checkenginelight. Heb heb uitgelezen en geeft code:p0130 en p0135. Hij stotterd niet als de motor koud is. Waar moet ik nu gaan testen en zoeken?
Totaal aantal Berichten: 877
Geregistreerd: 13-05-2005
- (Grand) C4 Picasso 1.2 Pure Tech
- 2CV Special
- (Grand) C4 Picasso 1.6 thp Intensive
Je hebt met een universeel apparaat de foutcodes gevonden. Voer ze maar in op Google en je vind waarschijnlijk een lijst met foutcodes….. Maar dat had je vast zelf ook wel kunnen verzinnen (toch)? Anders iemand in je regio zien t e vinden die beschikking heeft over een Lexia.
Zet maar weer in de agenda!!! Vierde weekend juni 2026 organiseren wij voor de 17de en LAATSTE keer het Lindetreffen in Oldeholtpade!! Van 26t.m. 28 juni 2026 zijn jullie nog één keer welkom!!
Dat had ik al gedaan maar dan vind je ook universele rvt oplossingen. De lambda maar welke dan? Of mapsensor etc
Totaal aantal Berichten: 1857
Geregistreerd: 13-05-2007
- DS 7 Crossback E-Tense 4x4 300PK
Waar kom je vandaan?, mijn Lexia kan je gebruiken voor de storing uit te lezen.
Het zijn de lambda sensoren, ik heb die toen ingespoten met contactspray, de stekkerverbindingen dan he, en mijn probleem was toen weg.
Op het forum is er ook een oplossing voor, de lambda sensor uit de uitlaatgas te halen, om hem iets hoger te plaatsen dmv een verleng busje, ik zal is kijken of ik hem vinden kan.
Deze is het.
https://www.citroen-forum.nl/forums/viewthread/235007/
DS7 Crossback E-Tense 4x4 300PK
Lexia/Diagbox (9.85).
ServiceBox Citroën en Peugeot (11-2013).

