











































Totaal aantal Berichten: 27954
Geregistreerd: 21-09-2004
- CX 25 GTi Turbo 2
- ID/DS 23 IE Pallas Mécanique
- C5 3.0 V6 HDi Exclusive
Ah ik dacht dat het verschil alleen tussen bouwjaren afweek, maar dus zelfs per uitvoering.
Weer wat wijzer
Allez, nog een poging:
Hier zie je waar er aan de linkerzijde van het nummer gelast is.
Hier zie je waar aan de onderzijde de plaat dubbel is.
Hier zie je dat de regengoot van het schutbord flink geroest is. Als er serieus gerommeld is, dan is het lang gelden gebeurd.
Dank voor de tips en de comments!
Vandaag maar eens gebeld met de RDW over de voortgang van het onderzoek. “Eeh, welk voertuig?” De gegevens lijken zoek. Ik wordt nog teruggebeld.

















Totaal aantal Berichten: 1626
Geregistreerd: 16-04-2007
- C3 c3 1.0 collection zenith
- 2CV 2CV-6
- ID/DS 21 Pallas BVH
- CX 25 prestige automatic
Wat voor onderzoek? Ik neem aan dat je zelf aan de hand van het motornummer het bijbehorende chassisnummer moet achterhalen via het conservatoire.
Inmiddels ben ik teruggebeld en ik moet geduld hebben. De RDW heeft het motornummer opgestuurd naar Citroën Nederland met een verzoek tot identificatie.
Maar een aanvraag rechtstreeks bij het Conservatoire is een idee waar ik niet aan gedacht heb. Inmiddels heb ik de gegevens van het Conservatoire gevonden. Dank voor de tip AZ!