



























Totaal aantal Berichten: 9137
Geregistreerd: 25-05-2010
- CX break 2500 RD diesel 1986
- ID/DS pallas 1967
- CX Prestige 2400 1976
Die staat toch fabrieksaf goed ingesteld…
Die verloopt toch niet zomaar
VgF
De boer is troef
Après cette énième cx
https://www.flickr.com/photos/126190970@N08/
http://www.citroen-forum.nl/forums/viewthread/223616/
Restauratie Prestige laagdaks, er is weer vooruitgang.

























Totaal aantal Berichten: 6988
Geregistreerd: 03-04-2006
- C35 RD
- C3 1.4 Exclusive
- CX 25 Prestige
Tja, als die open is gebroken omdat de CO-afstelling niet goed is en daarna nog een keer is bijgesteld, dan is daar blijkbaar winst te behalen. Tijdens een internetzoektochtje las ik dat de fabrieksinstelling na verloop van tijd toch bijstelling kan behoeven. Hoe dat kan, geen idee.
Vandaag op en neer naar Purmerend gereden. Op de heenweg rustig 100 met 2500 toeren, terug ook weer een keer 130 kunnen rijden. Ook heel relaxed op 3000 toeren. Lekker hoor, die rustige snelwegen.

























Totaal aantal Berichten: 6988
Geregistreerd: 03-04-2006
- C35 RD
- C3 1.4 Exclusive
- CX 25 Prestige
Weer eens zelf wat geknutseld aan de CX. Dimlicht werkte de ene keer wel, andere keer niet. Al een paar keer dan maar met de mistlampen gereden. Vandaag de lunule open en de lichtschakelaar schoongemaakt. Uiteindelijk bleek dat een van de stekkertjes op het dimlicht relais niet goed pakte.
Ander klein klusje: Ik stoorde me aan de bevestiging van de plafondmodule met schakelaars en leeslampje. Het schroefje pakte niet meer in de zacht geworden plafond plaat. IJzertje gezaagd uit een stukje C35 plaatwerk als versteviging gemaakt. En hangt het ding weer stevig en sluit weer mooi aan op de plafondbekleding.
Toch leuk als dingen lukken, zo krijg je zin om meer kleine dingetjes aan te pakken

























Totaal aantal Berichten: 6305
Geregistreerd: 10-02-2005
- CX 2000 Pallas
- CX 25 TGi Evasion
Goed bezig! Fijn, dat soort kleine overwinningen.
“Het zijn gewoon supergoeie auto’s!”
Mooi dat je CX (nu eindelijk ?) weer goed rijdt!
Mooi moment om alle kleine ergernisjes aan te pakken!
Zwarte CX GTi Turbo 2