Citroen nieuws per model
- Citroen (Grand) C4 Picasso (16)
- Citroen 2CV (38)
- Citroen Adverteerders (2)
- Citroen Ami (7)
- Citroen Autosport (27)
- Citroen AX (7)
- Citroen Axel (4)
- Citroen Berlingo (11)
- Citroen Bevriende organisaties (3)
- Citroen BX (10)
- Citroen C-Elysée (2)
- Citroen C-Zero (9)
- Citroen C1 (5)
- Citroen C2 (3)
- Citroen C3 (18)
- Citroen C3 Picasso (5)
- Citroen C3 Pluriel (6)
- Citroen C35 (2)
- Citroen C4 (1928-1932) (1)
- Citroen C4 (2004-heden) (33)
- Citroen C5 (21)
- Citroen C6 (1928-1932) (3)
- Citroen C6 (2005-2012) (8)
- Citroen Citroën-organisatie (1)
- Citroen Concept Cars (32)
- Citroen CX (40)
- Citroen DS 3 (35)
- Citroen DS 4 (11)
- Citroen DS 5 (14)
- Citroen DS 7 (4)
- Citroen DS-nieuws (5)
- Citroen Dyane (2)
- Citroen Evasion (2)
- Citroen Evenementen (351)
- Citroen Forum (58)
- Citroen Garages (14)
- Citroen GS/GSA (10)
- Citroen HY (2)
- Citroen ID/DS (40)
- Citroen Jumper (2)
- Citroen Jumpy (16)
- Citroen Nederlandse clubs (1)
- Citroen Overig (272)
- Citroen Panhard (2)
- Citroen Saxo (1)
- Citroen SM (16)
- Citroen Traction Avant (14)
- Citroen Visa (8)
- Citroen Xantia (6)
- Citroen XM (11)
- Citroen Xsara (2)
- Citroen Xsara Picasso (1)
Nieuwe C1 en C4 Cactus op CitroMobile

Citroën- èn autoliefhebbers opgelet: op 3 en 4 mei vindt de twintigste editie van CitroMobile plaats. Maar liefst 20 iconen uit de geschiedenis van het merk Citroën worden getoond. De liefhebbers van nieuwe Citroëns worden verwend met Nederlandse avant-premières van de Citroën C1 en de C4 Cactus.
Op de 8.000 m2 grote beursvloer zijn vele stands uit binnen- en buitenland te vinden. CitroMobile verwelkomt jaarlijks ongeveer tienduizend bezoekers, die hier alles kunnen vinden wat met de Double Chevron en de Franse sfeer te maken heeft. CitroMobile biedt voor het hele gezin activiteiten: zo zijn er verschillende kinderactiviteiten, muziek en een Parijs’ terras om van het mooie weer en klassieke Citroëns te genieten.
Maar liefst drie modellen vieren samen met CitroMobile een jubileum: dit jaar bestaat de Traction Avant 80 jaar, wordt de CX maar liefst 40 jaar en viert de XM haar 25-jarig bestaan. Deze modellen zullen extra aandacht krijgen en niet alleen binnen te bewonderen zijn, maar ook buiten op het parkeerterrein dat daarmee een openluchtmuseum vormt.
Ook het huidige Citroën-aanbod is goed vertegenwoordigd. Bezoekers die met het gezin komen, zullen de Citroën C4 Picasso en de Citroën Grand C4 Picasso kunnen bewonderen. Liefhebbers die in de nabije toekomst op zoek zijn naar een nieuwe Citroën zullen blij zijn de nieuwe Citroën C1 en de C4 Cactus nu al in Nederland te kunnen zien, ruim voor de officiële marktintroductie.
CitroMobile vindt plaats in Expo Haarlemmermeer en is geopend van 10.00 tot 17.00 uur op 3 en 4 mei aanstaande. De toegangsprijs bedraagt 11 voor volwassenen en 5 voor kinderen. Kinderen tot 4 jaar krijgen zelfs gratis toegang. Ook parkeren op het parkeerterrein van Expo Haarlemmermeer is gratis en bezoekers die in een Citroën komen, mogen hun voiture parkeren op een apart gedeelte.
Je kunt hier reageren op dit artikel.
bron: persbericht Citroën Nederland